bugün

entry'ler (60)

bu hayata en çok istenilen şey

babamı geri getirebilmek ve onsuz geçen her dakikayı silebilmek..

ben bu yazıyı sana yazdım

Neden cogu zaman icimi kocaman bi bosluk kapliyo.

en çok gıcık olunan insan tipi

1. Bagirarak konusan insan.
2. Bagirarak konustugunda kendini hakli sanan insan.
3. Biseyleri sadece kendisinin bildigini sanan etrafindakileri kucumseyici hareketler yapan zekasi kit gosteris budalasi insan.

Agziyla burnunun yerini degistiresim geliyo bunlarin.

bi insani mutlu edebilmeniz icin hediyeler cicekler almaniza gerek yok. birazcik bir iki dakikada olsa zaman ayirmaniz yeterli.

Sana hissettiklerimin tarifi yok. Cok seviyorum ama cok kelimesinin ne kadar oldugunu ifade edemiyorum. Bazen dusunuyorum ya birgun yine gidersen diye. Ne yaparim ben. Bu sefer olmaz dayanamam eskisi gibi biliyorum. Yanina her gelisimde yada yanima her geldiginde kalbimin gogus kafesimi parcalayacak sekilde attigini soylemedim hic hissettirmedimde. Ama bazen icimi oyle bi korku kapliyoki tarifsiz. iste ben o zamanlar hep olmek istedim buyumesin o okorku icimde gelecek gunlerimizin hayalini kurmak istiyorum ben korkuyla yasamak degil. Aklinda sadece ben olmak istiyorum. Sana hayal kurduracak kisinin bi tek ben olmasini istiyorum. Biliyorum istemekle olmayacagini ama istiyorum iste. Ben seni cok seviyorum kucuk adam sende beni oyle sev istiyorum.

gözün sadece yanındakini görse sadece onu mutlu etmeyi denesen aydınlığında karanlığında o olsa keşke..

Kendimdeki değişimi seyrediyorum. aşık olmanın bir mucizeye inanmaya benzediğini düşünmeye başladım. Aşk da beklentiler ve inanışlarla ilgili. insan kendisi için hala kurtuluş ümidi olduğuna ve günün birinde özel bir insanın bunu mümkün kılacağına inanıyor. Bir mucize özlemi değil mi bu? Bu dünyadan fazla bir şey beklememen gerektiğini bilsen de içindeki bir şey diretiyor işte. Umut etmeyi sürdürüyor. Sevdiğin kişinin bir gün seni seveceğini umut etmeyi.

yaralarını öpe öpe aşkla sarsam birlikte iyileşsek fena mı.

leyla ile mecnun

Hayatimin dizisi. Allah hepinize mecnun gibi bi sevgili ismail abi gibi bi abi nasip etsin lan.

hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadım iki gün önce. nasılda özlemişim. kokunu çektim içime sanki bir daha görmeyecekmişim gibi. o kadar yorgun bakıyodun ki o kadar üzgün ama söyleyemiyosun hiç bir şeyi. ne konuşmaya gücün var nede birinden bişey duymaya. saatlerce konuşmamız gerektiği halde saatlerce sustuk seninle. konuşmadık eskilerden ne ben ne de sen. söylemek istediklerimle duymak istediklerin aynı değil. o yüzden konuşmuyorum ben. herşey olacağına varır derler ya bekliyorum öyle ne olacağını görmek için. seni birkez daha görebildiğim için şükürler olsun.

gitmek

bazen yapabileceğiniz tek şey.

annelerin yanlış telaffuz ettiği kelimeler

Kurban olugum annem Allah taksiratini affetsin diyemez bir turlu hep taktirat der. Olurum ona ben.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum.

Bu sozluk yazarlarindan birisiyle birlikteydim ve onu hala seviyorum. O mu? Oda bir baskasini seviyor.

(bkz: yaktin beni sozluk)

sen hayatımdan kayıp giderken nasıl mıydım. Çaresizdim. Ne gitme diyebilirdim sana nede karşına çıkıp gözlerine bakabilirdim. sana veda bile edemedim bana kalan susmaktı. sen giderken nasıl mıydım. anlatayım. koskoca orman yanıyordu ve benim gözlerimden başka bir yerde su yoktu. elimden başka hiçbirşey gelmedi. bende SADECE AĞLADIM..

yatmadan önce telefona gelen muhteşem mesaj

Sadece canim demesi bile aylarin kizginligini ofkesini bastiran ve cok ozlenen bi adamdan gelen msjdir. (bkz: suan yasadigim durum)

ben aslında seninle başlayan çok fazla cümle kurabilirim binlerce on binlerce belkide. ama tek bir kelime yetiyor işte seni anlatmaya. özledim.

Ve bir gün her şey bitti. o kadar basit o kadar kati bir şekilde bitti ki ilk anda işin azametini anlamak benim için mümkün olmadı. ne güzel açıklamış sabahattin ali halimi.

kürk mantolu madonna

okunulası bir kitaptır hiç kuşkusuz.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Zakkum-hipokondriyak.

sevdiginin gogsunde uyumak

aşktır. kokusunuda içine çektiniz mi tamamdır.