bugün

onca yaşanmışlığa rağmen, eski sevgilisinin arkasından atıp tutan, saygısız insandır.

özellikle, yeni bir sevgili yapma aşamasındayken, eski sevgilisi hakkında kötü konuşuyorsa o insan, partnerinin hızla uzaklaşması tavsiye edilir. zira yarın, bir gün aynı şeyi kendisine de yapacaktır.

ha tabi, aldatılan insan konuşsun efem. yardırsın. *
saygısızdır ve bu saygısızlık genellikle kuyruk acısından kaynaklanmaktadır.
karakterine limon sıkıp, penisiyle yoğuran insan.
ya eski sevgilisi hak etmiştir, yani aldatmıştır falan, bu yüzden yapıyordur ya da istediğini elde edemediği için böyle yapıyordur.

edit: açıklık verdim biraz hak etme olayına.
hakkında konuşulan büyük ihtimalle hak ediyordur veya konuşan kişi çamur atayım tutmazsa bari izi kalsın derdindedir.
eski sevgili hakettiyse ve esas oglan ya da kiz kotu konusuyorsa kendine yaziktir. sorun cikaranin arkasinda biraktiklarindan sorun turetmeye devam eder...
birlikte geçirilen onca güzel vakte , gözlerin içine bakılan onca güzel ana ihanet eden insandır.
karaktersizdir,kötü şeyler olmuş olsa bile bir şey iki kişi arasında yaşandıysa iki kişi arasında kalmalıdır,ilişki ne kadar özel bir durumsa ayrılık da başkalarını ilgilendiren bir durum değildir.
Oldukça saygısız ve güvenilmez insandır. bu insanlar aldatır da aynı zamanda.
hırsını alamayıp eski sevgilisinin yeni sevgilisini döven ve dumur bir duruma düşen, sonradan ben ne yaptım lan diyen ve kendiyle çelişen garip bir insandır. sevgilisine allah sabır versin.
Saygısızdir.
Eski sevgilisinin arkasından kötü konuşan insan, eski sevgilisinden kötü bir şey görmüş insandır ya da o kişinin içinde kötülükten başka bir şey olmayan kızdır. Çoğu zamanda çok sevip beraber olup aldatılan ve ya kötü bir şeyler yaşayan insanlar kötü konuşmaya gerek duyar.
eğer sevdiyse gerçekten, ayrılık sebebini sevgilisinde arıyordur. eğer sevemdiyse piçtir. eğer vermedi diye arkasından laf ediyorsa, orospu çocuğudur.
klasik liseli dallamaların kalıplaşmış tavırları.
yavşaktır.
Denemiş, becerememişlerdir.
muhatabına bok atacağına aynaya bakmalıdır.
Belki de düşük çeneli olduğu için yürütememişlerdir.
Belki de kişiliksiz olduğunu anlayan muhatabı o yüzden tekmelemiştir kendini.
olayı olduğu gibi anlatır bu entry (#9718801).
--spoiler--
Eğer bir adam ayrıldığı sevgilisinin arkasından konuşuyorsa, cümlenin başındaki adam kelimesi için özür dilerim.
--spoiler--
karaktersizliğin dik alasıdır. çiftler arasında ne yaşanmışsa yaşansın, bu onlar arasında mahrem bir an olarak sır gibi tutulmalıdır. yeni tanıştığınız kişi eski birlikteliğinizle alakalı ısrarla sorular soruyorsa, iyi insandı demekten başka bir yorum yapmamak lazım. hem yeni ilişkinizin temellerine zarar verebilirsiniz, hem de karşı taraf kafasında sizi profil olarak kötü bir yerlere koyabilir.

zira, o kişi hakkında estirip, gürleyen insan, bu kişi hakkında da estirip, gürleyecektir. yapılmaması gereken hatalar silsilesinin en başlarında yer alır. ayrıca bunun çok aşalığık bir hareket olduğunu ve etik bulmadığımı da söyleyebilirim.
iki kişi zamanında birbirini sevip bir şeyler yaşamışsa bunu asla üçüncü bir kişi bilmemeli. Ne kadar kötü ayrılırsan ayrıl, sonuçta birbirine güvendiğin için bir şeyler yaşıyorsun.

Arkasından konuşmak tamamen şerefsizlik ve karaktersizliktir.
Bana eski ilişkilerimi soranlara prensip olarak konusmadigimi ve anlatmanın bir centilmene yakismayacagini söylüyorum. Bunu anlayıp takdir etmesi beklenecek kişilerin kadınlar olması gerekirken detay soranlara inanamıyorum.

Hani beklenen sadece cinsellikti aslında onu hiç sevmedim ilk seni sevdim ben falansa çok yanlış yoldalar.
insan mı dedin sen?
Senin akıbetin de bu demektedir. Hayatta mühim olan şey alt yazıları doğru okuyabilmektir. Deneyim dediğimiz şeyle okumayı öğreniyoruz. Ve hayat unutmayalım diye dersimizi acıyla kodluyor sanki.
Kız erkek hiç farketmez çok ayıptır. Arkadaşım var kız 1sene önce çocuğun peşindeydi beraber oldular ayrıldılar “çocuk pisti, yok şöyle, adım onunla anılmasın falan filan” beraberken iyiydinde ayrılınca mı pis olduğunu anladın lafını ediyorsun. Laf eden kim olursa olsun sayğısız kalitesiz insanlardır. Zaten bir insanın kalitesi ayrılınca belli olur diye boşuna demiyorlar.
Karaktersizdir!

“insanın kalitesi ayrılınca belli olur” diye boşuna dememişler.