bugün

(bkz: her yaptığını anlatacaksa yandık)*
(bkz: bugün yeni sevgilimle seninle gittiğimiz kafeye gittik)*
düpedüz densiz olduğunun göstergesidir.
"eski" sevgili olmayı çoktan haketmiştir o, aldırmayın.

(bkz: baak benim yeni oyuncağım vaar senin var mıı)
ayrıldıktan sonra sevgilinin attığı goldür.

nedese bunu yazmak garip bi zevk veriyor bana. verilen tepki için;

(bkz: mnskym)
"iyi ki eski sevgili olmuşsun sen!" diye iç geçirmeye neden olacak olaydır; lakin, gerçekçi olalım bu mesajla anlık olarak ondan ne kadar tiksinsek de içimize güp diye oturacaktır.
Salaktır,zaten çoktan unutulması gereken gereksizdir,Banane diye cevap veriniz.
- yeni sevgili buldum berç.
+ tokmakçı olmasın o?
- geçmişe hiç mi saygın yok?
+ yaladığınız kişiye şu an ulaşılamıyor.
büyük ihtimal yoktur öyle birşey.
- ben de buldum a.q - diye cevap vericeksin.
acılarımla mı besleniyorsun lan sen? ruh emici misin mına koduğum. ama şunu unutma; ısırıp da öldürmediysen, dönüşürüm vampir misali. ben de bir "acı ile beslenen" olurum. çivi misin? seni "sökeceğim." tırnak içine alınmış kelimede harf değişikliğine gidebilirsin. bekle... en mutlu zamanında geleceğim.

şeklinde cevap vermeme neden olacak olay.
+ yeni sevgili buldum. seni de 30 liraya saydılar. yarın seni götürüp yenisini alıcaz aşkım okey?
- mnyskyim.
eski sevgilinin kendi kalesine gol atmasıdır.
at yalanı zikiim inananı diye cevap yazılacak mesajdır.
sadece sevgili buldum dese yeterlidir.
(bkz: anlatım bozukluğu)
zamanında baya bi kaşındığının göstergesidir.
(bkz: şuan şçıyorum mesajı)*
çocukça yapılmış bir harekettir.ama yinede,
kim eski sevgilisinin yeni biriyle olduğunu düşünmek ister ki*
- Yeni sevgili buldum
+ zor oldu mu ?
hala sap bulamadım demesinin bir başka yoludur.
eger durup dururken attiysa ve siz ask acisi cekmiyorsaniz yapilcak sey arkadas grubunuzla toplanip "bakin ne gostercem size kopucaksiniz" deyip arkadaslariniza gosterip dalga geçebileceginiz yegane durumdur. ay ne zevklidir o durum. sonra arkadaslariniz eski sevgiliye hayirli olsun mesaji atar ve gulme sesleri uzayin bosluguna kadar yankilanir.
bayan (baymak ,sıkmak ) bir eski sevgili hareketi daha . eski sevgili deyip geçmek gerek.
genelde kızların yaptıgı bir harakettir. cunku kendileri hakkında "tuh ne salagım güzelim kızı kacırdım" denilmesini isterler. her zaman olmasa da arada bir tuttururlar. sonra o yeni sevgili ile de ayrılınca, aynısını eskimis yeni sevgiliye yaparlar. daha sonra aynı haraketi yeni sevgiliyi eskiten yeni sevgiliye yaparlar, daha sonra aynı haraketi .....
omuzlar üzerinde bir göte ilk kez tanık olmaktır. yeni sevgilisi, göt suratlıdır çünkü.
-aaa sen geç kalmışsın, ben senle ayrıldığım gün bulmuştum sevgilimi, senin için hayırlı olsun. diye karşılık verilecek mesajdır.
sana girsin demek isterim bunu yapan eski sevgiliye.
aslında fena halde özgüven vermesi gereken mesajdır tabi aynen o şekilde yazıldıysa. ex zaten 5 para etmez '' bakalım hangimizinki büyük'' falan diye iğrenç cevap verilebilir iğrenç mesaja. (bkz: kısasa kısas)
ne istiyon, bonservis mi ? diye cevaplanır kendisi... ayıracak vaktiniz varsa eğer.