bugün

entry'ler (267)

kadınların dürüst erkek sevmediği gerçeği

apaçi tayfasının '' dürüstle evlenir, kötüye verir'' diye lanse ettiği, düzgün söylemek gerekirse ; bilen bilir her ne kadar dürüst ol deselerde hep tam tersi hoşlarına gittiği şeyleri söylediğin sürece iyidir bu.

istanbul

başka istanbul hakikaten yoktur. yaşanır denilen şehirlerdendir.

zeki kız yerine iri göğüslü kızı tercih etmek

eskiyen modadır, son kullanımı 90 larda bitmiştir. tabii bu göğüs kısmı için. zeka olayı da bahanedir kız istediği kadar aptal olsun iki göz kırpmaya kendi kırpılan hemcinslerim maalesef çoktur.

türkiyeye yeni başkent gerekli

istanbul özlemli beyinlerin saçmalaması, zaten şehrin içine ettiniz bari şunda rahat bırakın.

annenin işe yaramaz deyip attığı hayati nesneler

genellikle faturalar, garanti kağıtları denebilir. cidden uzun bir süre aranmaz da. ancak bir yıl sonra mutlaka işiniz düşer.
(bkz: murphy kanunu)

karizmatik insanların genelde beşiktaşlı olması

element uydurmadır kanımca. en sempatik ve en rahat tipler fenerbahçelidir genelde. bir de şu var tabii ; bana başkanını söyle sana taraftarının tipini söyliyim.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

kalabalık bir yerde, bir çok arkadaşın olduğu bir grupta bile bir türlü tatmin olamadığın andır. yalnızlığın çevrende çok insan olması veya popüler olmakla ilgisi yoktur. öyle olsaydı herkesi facebook arkadaş listesine göre sıraya sokmak yeterdi.

şişman insanların sevimli olması

şişman uydurması olarak tanımlanabilir. kilolardan kurtulun.

nutella diye anıran kadınlar

neden ben açmadım diye kıskandığım başlık çeşidi. evet kesintisiz son 3 tür bütün kız arkadaşlarımın ağzından düşmeyen cümledir. yazara helal olsundur.

uğur mumcu yu ergenekon un öldürmesi

kim kardashinanın sex tapenide ergenekon çekmiş. fantazi de sınır yok adamlarda yahu.

hırsızlık sonrası muhabetleri

+ usta
- çırak

+ ohoo iyi ganimet oldu. 1 haftalık durum tamamdır. sen de ne var bakalım keraneci ?

- bende çocuğun okul çantasını çaldım abi, iyi yapmış mıyım? bak kalem, silgi, defter.. bu sene kırtasiye masrafı yok. hehehe.

+ salak bu çocuk, yemin ediyorum gerizekalı ya. osman al şunu bi kaza çıkmadan elimden.

seninle konuşmamız gerekiyor diyen sevgili

1 yıldır sadece sevişiyorduk artık konuşalım diye cevap verilebilir.

kürdistan ın başkenti

atlantistir. nede olsa orayıda sahiplenmelerine az kalmıştır. hatta kıtanında kürt göçleri yüzünden helak olduğu rivayeti vardır.

sabri sarıoğlu nun orta yapmayı öğrenmesi

ancak amerikalı bilim adamlarının yaptığı araştırma sonucu sabrinin ayağını düzeltmesi mümkün olacak şeklinde bir haber yapıldığında azıcık ümitlenilecek durumdur. ama şahanın dediği gibi o saçla bıraksın futbolu artık.

5000 yıllık kürt tarihi

ne kadar doğrudur değildir peşin hüküm yapmamaya çalışsakta arkadaş azıcık aklı olan sağdan soldan eklemelerle oluşturulduğunu görür. neredeyse perslerde kürt, urartularda, hatta yunanlılarıda biz çoğalttık diyecek neredeyse arkadaş. ingilizce örnekler verdiğin kısımların araştırmacılarıda dünyada itibar edilmeyen kürt orjinli kişilerdir zaten. iyi bende ingiltereye gidiyim götüm diye bir ırk vardı deyip bi makale yazmaya çalışıyım aaa bak y.dışı kaynağı var oğlum diye en az 5000 götümlü çıkar. kasmayın bu kadar tarih bu kadar kolay uydurulmaz.

hayatında 14 şubata sevgili denk getirememiş insan

en azından birisi olsada dargın olduğu için pas geçmiş ben. (bkz: yalnız değilsin)

iyidir sevgili yazarlar, dahası üzülüncek bişey değildir. diğer 364 gün olsun 1 gün olmasın. kafa dinleme günü ilan ediyoruz burdan.

israfil suru üflediği anda söylenecek ilk sözler

- bumu yani ? yıllardır sur sur.

veya;

- çok kısa sürdü bişey anlamadık, nefesi çok hafifmiş vallahi.

kızların hoşlanma belirtileri

daha çıkmaya başlamadan çaktırmadan veya bir an kendini kaybedip neredeydin diye soruyorsa, veya denemek için telefonunuzu ilk aradığında açmayın, daha sonra siz arayıp beni aramışsın dediğinde neredeydin sorusuna lafı getiriyorsa kesin kanıtlardan birisidir. yani bilinçli olmasada sizi kıskanmaya başlamışsa bu iş olmuştur.

türk ile kürt kardeş olamaz

popülist yaklaşımla bakarsak bu kardeşlik olayını zaten sadece biz türkler söyleriz. kürt tarafının büyük çoğunluğunun böyle bir hevesi yoktur. çünki onları kullananlar ayrılmayı, türklerin önderleri de kaynaştırmayı düşünmüşlerdir. günümüzde kürt faşizanlığı türk tarafınınkinden çok daha öndedir. tek fark türkler ajitasyon v mağdur edebiyatı yapmazlar. ama gerçeklik açısından bakarsak da kardeşliğin ırkla ilgisi yoktur. iki insanın kardeş kadar yakın olması için aynı ırka mensup olmaya gerek yoktur. bu mantığa ve doğaya aykırıdır. manevi kardeşlik kan bağı veya genetik kardeşlikten çok daha ötedir.

mini etek giyen kadının bacaklarına bakmayan erkek

bakmayan yoktur da niyet farkıyla bakan vardır. kimisi götürsem diye , kimisi beğenir şakirtlerde ... söylemeye gerek yoktur nede olsa cehennem.