bugün

proaktif güvelikte en başarılı antivirüs üreticisi firmalardan biri.
http://www.nod32.com
çok başarılı bir program olup, birçok antivirüsün yaptığı gibi çalıştığında bilgisayarı abandone etmez. sessiz sedasız çalışır, kendini günceller durur.
nod32'nin yaratıcı firmasıdır. ayrıca serial key'leri bir çin sitesinde yayınlanmaktadır.

şuradadır: http://www.for-ever.cn/nod32
kendini durmadan yenileyen bir versiyonun pekçok sürümünü çıkaran fakat yinede güvenlik açıklarını kapatamayan aciz programdır. onun yaptığını basit adını sanını duymadığınız antivirüs programları bile yapabilir.
Etliye sütlüye karışmayan efendi program.
analizlerine göre 2011 yılı eylül ayında tüm dünyada en yüksek oranda karşılaşılan tehdit, usb flash disk gibi çıkarılabilir aletler yoluyla bulaşan virüsler olmuştur.
tv reklamı çıkmıştır.
maskot olan robot abimiz alengilli hareketlerle kaka yazılımları dövmekte.
afilli hareketleri geçtim varlığını hatırlat lan bari? o derece silik , varlığı yokluğu belli olmayan , gereksiz bir programdır.
görsel
görsel
dünyanın en hızlı büyüyen antivirüs şirketidir:
görsel
görsel
görsel
virüsleri geçiren tek antivirüs programıdır.
6. versiyonu beta aşamasında olan güvenlik yazılımı şirketi.
6 için crack filanda çıkmıştır,, google amcaya aratan bulur.
görsel
v6.0.306.0 final sürümü yayınlanmış antivirüs şirketi.
türkiye'de öyle bir kötü reklamı olmuştur ki daha da imajını zor düzeltir. yani düşünsene yaşlı başlı amcanın bilgisayara kuracan, ne kuruyon "eset", klavyeyi kafanda parçalar herhalde.
güvenebildiğim tek virüs programıdır. online scanner ile dağ da bayırda her yerde siler atar virüsleri.
Öso surumu çıkmıştır.
şüphesiz dünyanın en iyi antivirüs programıdır. kaspersky gibi ruslara güveneceğinize gidin slovaklara güvenin. onlar hak ederek yapmış. ruslar gibi sizi 7/24 de izlemiyor.
yarım saatte bilgisayarı virüs yuvasına çevirdim amk. eset amcayı kuruyorum inşallah siler atar.
Antivirüs programı.
Eset internet security sürümü ile başarılı bir antivirüs yazılımı. Eğer ev kullanıcısı olarak kullanmayı düşünüyorsanız bu sürümü kullanın.
Diğer virüs programları gibi gerek duymadığım programdır. Windows 10 kullanıyorum uzun zamandır. Linux ile uğraşmak istemiyorum. içerisinde gelen virüs programı yetiyor bana. Fazladan kurup bilgisayarı şişirmeye gerek yok. Hem dikkatli ve bilinçli olursanız virüs falan bulaşmaz.