bugün

twitteki durumdur. https://twitter.com/kcana...s/651676350739296256?s=09
(bkz: bakın bu dramdır) bir "bir" ile farklılaşmış bkz'dır.
Hocayı izlerken yanında oturan çocuğa bakmak ve o sizden sonra baktığında sizin onu izlediğinizi düşünmesi, bunun üzerine ders boyunca izlenmek.
nefret ettiğim cümle. bakmıyorum lan hıyar bakmıyorum aq. sen kimsin tespit yapıp bana öğretiyosun 'bik şi şiylidir bi biylidir' diye haddini bil it. kullanmayın lan şu cümleyi sinirlerim zıplıyor çok fena.

başlığa çemkirmiyorum bu salakça cümleye çemkiriyorum. benimle aynı hissiyatta olanlar vardır. bu cümleyi genelde twitter da kendini bi yarrağım sanan tipler bi olay karşısında ' çok kıymetli düşüncelerini (!) ' tanımlamak için kullanırlar. bu cümlenin verdiği hissiyat, kullananın biraz kibirli biraz üstten konuşan ama bi yarrak olmayan birisi gibi gösterir.
en sonunda bu da oldu amk!

adam başlığa çemkiriyor.

(bkz: işte bu bir dramdır)
yetersiz bakiye
görsel

Hadi ilk alarmın illa ki olması gerekiyor ama ikincisinin o saatte olması... Bakın bu pazar gününe dair bir dramdır.
görsel
görsel

Bakın bu bir erm*ni dramıdır.
2015 yılından beri pkk nın elinde esir olarak tutulan ve 2021 yılında şehit edilen kişilerin olması.

Daha da acayip tarafı 2015 yılından beri esir olduklarını ancak 2021 yılında şehit edilince öğrenmemiz.
Sesimizi duymak isteyen kimse yok.
görsel
sesini duymak isteyen seni arar sen onu aramazsın yani senin dakikan bitmez onun ki biter. geçmiş olsun canım.
not: en azından aşım yapmıyorsun ona sevin.
O kadar habersizim işte bu işlerin nasıl olduğuna. Bu daha büyük dram.