bugün

yüzde yüz etkili sonuç vermez, hatta genelde çok etkili sonuç vermediği gözlenir. dikkat.
halk arasındaki adı pişmanlık hapı'dır.
8 liralık olanla 18 liralık olan arasında ne fark olduğuna eczacılar da cevap veremez, utandıklarından olsa gerek. Bu boku yiyip de kaşık almaya utanan arkadaşlara aldığımdır.
evli olmayan çiftlerin streslerine son veren mucize hap.
-olm ver de yutalım artık şunu, çok merak ediyorum lan
+ya geri zekalı mısın? ertesi gün hapı bu
-vay amk, 1 senedir içemedik arkadaş...
çok detayı olan hede. insan kullanmaya üşenir.
iliskiden sonra 12 saat icinde alınması gereken haptir. Hayat kurtarır.
son derece tehlikeli bir haptır.
emboli yapıp tak diye götürme ihtimali vardır.
kondom daha iyi bir korunma yöntemidir.
kürtaj kısıtlamasından sonra satışlarında patlama yaşanması bekleniyor. sigara - alkol - ertesi gün hapı bu üçlüye dikkat.
evlatlarımin katili.
içildiğinde kadında çok feci bir karın ve rahim ağrısı yapan hapmış. artık ne yapıyorsa içerde. alışkanlık haline getirilmemelidir, zira kadının kalıcı olarak çocuk sahibi olmasını engelleyebilir.
hükümetin yeni gündemi. bütün her şey çok düzgünmüş gibi şimdide ertesi gün hapı kullananları bulacaklarmış. tey allahım ya.
kızlara tavsiyedir; erkek arkadaşlarınıza aldırın hapları. sonrasını bırakın fişçiler düşünsün.
Hakkinda cikan fislenme haberleri ile beni derin efkara sokmus haptir.

eczaneden aldigim tek ilactin lan suan evlat acisi yasiyorum.
Kıllandirma yaptigi dogrudur, surekli kullandigini soyleyen bir arkadasin çene alti bolgesi asiri tuylenmisti gercekten. Bayanlarin dikkatine.
Epilepsi ilacı kullananlara bir etkisi olmaz.
doğum kontrol hapı da diyorlar adına.

edit: ikisinin ayrı şeyler olduğunu belirtmek gerek. teşekkürler mey isik.
Evli olmayan kadınlarımızın da artık bolca kullandığı şey.
Ahlaksızlık göstergesidir. Evlilik dışı ilişki yaşayan kadınların varlığının göstergesidir.
genellikle erkeklerin gidip utana sikila istedikten sonra, bir hişimla poşeti kavrayip aldiklari doğum kontrol hapiymiş. Biz ona kontrol değil de günümüzde daha çok prezervatif kullanmaktan bi'haberlerin, popolarinin tutuştuktan sonraki yusuf hapi diyoruz. Hoş etkisi de tartişilir ya neyse.
etrafın anası babası belli olmayan çocuklarla dolmasını bir dereceye kadar önleyen haptır. evli olup doğurup çocuğunu dilendirmek ya da dövmek yerine hiç doğurmamayı seçmiş kadınlar için oldukça faydalı bir haptır. afiyet olsun.
31 çektikten sonra sözlük erkeklerinin kullandığı haptır.
(bkz: norlevo)
dün verdiydim birazcık hapıdır.
3 ay içerisinde üst üste bir kaç kere alınmasında bir halta yaramayan haptır. hapı yuttuktan 3 ay içinde oturucan kıçının üstüne.
reçetesini yazayım;

I. NORLEVO 750 MCG 2 TABLET s:1x1 (birinci tablet hemen, diğeri 12-24 saat sonra)

not1: bu ilacı sık kullanmak tehlikelidir. kadının adet düzenini bozacaktır.

not2: korunmasız seviştikten sonra paniğe kapılmayın. bu hapı kız arkadaşını içecek, siz değil. *