https://twitter.com/CapaM...1249025115679002625?s=19i

Ermenistan türkiye'den tıbbi yardım istedi.

Normalleşmeye sebep olur mu bilinmez tabi.
Verin insanlık görsün afedersin ermeni.
Vermeyin gebersinler.
kesinlikle verilmemelidir.

yani dünyada herkese yardım gönderilebilir, gönderiliyor da, bak hiçbirini eleştirmiyorum.
ama bunlara asla gönderilmemeli.

adamların ülkesi komple türk düşmanlığı üzerine kurulu. her şeyleri türk düşmanlığı üzerine, aldıkları nefes, adalet sistemleri, anayasaları, milli marşları. her şeylerini türk düşmanlığına göre ayarlamışlar ve buna göre yaşıyorlar.

ve utanmadan tıbbi yardım istiyorlar.

bakın oraya tıbbi yardım göndereceğimize, o tıbbi malzemeleri aras nehrine dökelim karşıdan seyretsin şerefsizler...
Onlar şayet gidecek olan yardım paletleri üzerinde bulunan Türk bayrağını yere koyar çiğner, öyle namussuz köpektirler. Gönderirlerse yazıklar olsun.
Ermeniye yardım diyince, önce insanın aklına
Erzurum, Kars katliamları ve vahşetin görüntüleri gelmeli.
verilmemesi lazım.

rusya dan istesin köpekler. Yok öyle kocasının paras bitince sakso çekmek.

ölen her pkklı ermenistan dağının havasını almıştır. o yardımlar verilirse eğer bilin ki kendimize kurşun sıktık. onlar doğrudan pkk'ya. Hatta pkk için bile istenmiş olabilir.
italya, Fransa veya ingiltere gibi ülkelerin yerine bu tip ülkere yardım edilmeli.
görmemezlikten gelin, çok üstelerlerse bakarız deyip başınızdan savın ama asla göndermeyin. israile dahi gönderilsin mümkünse ama onlara yok çekilsin.
Verirseniz hocalı katliamında vefat eden insanların iki eli yakanızda olsundur.
VErilmesi lazım tabiki de, ne demek vermiyoruz! Ne biçim insansınız lan.
Bir bardak su verenin...

Bunlar iyilikten anlamaz. Azerbaycan topraklarına çökmüş düşmana yardım eden haindir.
Siktirsin gitsinler sözde ermeni soykırımını kabul eden ülkelerden istesinler.
akitleri gönderelim.
bu kadar hainin olduğu bir hükümeti bulmuşken yardım istemekten çekinmemişler amına koduklarım.
Kesinlikle elden gelenin yapılması gerekir. Yeni eskiyi siler.
naz millayi yollayalim gitsin.
Verilememesi gerekir. Bugün teşekkür eder ertesi gün düşmanlığa devam eder bunlar. Evet.
Şimdi ağlar sızlarlar. 15 gün sonra dünyada türkler ermenileri katletti diye ağlarlar.
Soykırım yasası çıkartmaya çalışırlar.
Yardım gönderirsin.
Türkler bize defolu, kalitesiz, bozuk, içinde bilmem ne maddesi olan sağlık malzemesi gönderdi derler.
Paramızla rezil eder o serefsizler.
ciddi mi? yoksa zaytung haber falan mı?

görsel
Su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.
yardım hak edilene verilir.
kendi bokunuzda boğulun.
Boynunun köklerini görürlerse tıbbi yardımı alırlar o vakit. Ulan sen gel türk milletine en ağır hakaretleri et sonra boz yordom ostoyoz. Bunlara çok güzel gif atardımda şimdi yeri değil.
elbette böyle bir durum da olguyla karşılanmalı.

insan ırkının gereği bu. "kim muhtaçsa, ilk önce karşılayacaksın; sonra öldüreceksen ya ya da bitireceksen tüketeceksin!"

2-3 sözlük salağı yazdı diye onların sözleri geçerli değil; dünya dili lütfen. 16 yaşındaki çocukların ne zamandan sözü geçiyor lan burada?

(bkz: merci beaucoup)
bunlarında bizim dincilerden farkı yok

keyif yerindeyken, indiregandi tam gazken

illet zillet

ne zaman para bitti ?

hepppimiiiiizzzz kardeşiiiiiiiiiizzzz

oldu cnm.
Devletler zaten böyledir. Çıkar ilişkisi.