bugün

lombak'tan ayrılan yazar. ayrıca http://www.groagh.com'un sahibi.
"o sırada" ne yaptığı zerre skimizde olmayan ama ısrarla anlatma ve güldürme çabasında olan, yaptığı tespitlerin çok daha kalitelilerinin sözlüklerde bulunduğundan habersiz, burda bu var şurda şu var, o sırada sıçıyordum, bu sırada zıplıyordum şeklinde yazılar yazan şahsiyet. bize ne lan senin o sırada ne yaptığından?
tipik vasat mizahçı örneği.
çok nadir espiri çıkarabilen yazar. eskiden fermuar'da sabah ereksiyonu diye bir köşe yazardı. egosunu biraz aşabilse belki güzel şeyler çıkarabilir.
an itibariyle uykusuz dergisinde gereksiz olduğunu sadece benim düşünmediğimi hissettiren yazardır. artık yazmasındır, "o sırada" ne yaptığını merak etmiyoruzdur.*
uykusuz'da neden ve niye diye sorduran yazar. neden yazar ve niye uykusuz'da yazar .
Güldürmenin aslında çok basit olduğunu anlatan ve ''çok basit lan hahahaha, ben de yazarım böyle ne var ki,hahaha bu komikmiş cidden,'' dedirten Uykusuz'un yeni yazarı.
Valla sırf 'O Sırada' bölümü için dergiyi aldığımı söylesem, Alpay Erdem kızmaz dimi bana? Alın bir yazı Erman'dan size:
‎"Böyle anlatınca komik olmuyor ama çizince de çok komik olmadı." * ehehe harbi komik lan.
(bkz: kıyma çekilir)
yazdıkları vasat bulunsa da oldukça komik olan, her hafta merakla beklenen uykusuz yazarı.
Bu hafta köşesindeki temsili arkadaş grubu görseliyle daha yazıya bakmadan beni güldüren insan. Okumadan geçmeyin olm bu adamı, komik çünkü.
Bu hafta köşesindeki eski iş yerinden arkadaşım ve arkadaşımın arkadaşı görselleriyle daha yazıya bakmadan beni güldüren insan. Okumadan geçmeyin olm bu adamı, komik çünkü.
iki hafta önce köşesindeki şanlı bayrağımız görseliyle yazıyı okurken beni güldüren insan. Okumadan geçmeyin olm bu adamı, komik çünkü.
bir hafta önce köşesindeki ''spor çok lazım bir olay değildir ya da dizlerimi nasıl kanattım'' başlıklı edebi yazısıyla yarmış insandır. okumadan geçmeyin olm bu adamı, komik çünkü.
Bu hafta köşesindeki hepsini buradan al. görseliyle daha yazıya bakmadan beni güldüren insan. Okumadan geçmeyin olm bu adamı, komik çünkü.
--spoiler--
bir ara babaeski'deki en büyük şey sendin.
Babaeski, kırklareli'nin bir ilçesidir.
Meydanında bir atatürk heykeli vardır,
belki biraz samimi insanlar olsaydık
seni de atatürk'ün yanına koyardık.
--spoiler--
bu haftaki yazısında kendimi gördüğüm çizer/yazar

--spoiler--
Bundan bir sene öne evde oturmayı özleyeceksin deseler "bunu salonda konuşalım" derdim. ama işte bazı şeyler oluyor, hayat falan; daha az metrobüs daha fazla ev, daha fazla salon istiyor insan, bu dünyada kış yaklaşırken "metrobüs kışın nasıl olacak acaba" diye bir dert var.
--spoiler--
komik yazar. haftalardır yardırıyo hala mı okumuyosunuz? lan çıldırtmayın insanı burda, atlamayın şu adamın yazılarını! yemin ederim dergiyi almaya sebep olur tek başına.
uykusuz'da en çok güldüğüm insandır.
bu hafta ki yazısının ilk cümlesi;

"ne s.kim işler, ne kadar y.rrak gibi bir hayat. çok afedersiniz ama biraz öyle gerçekten.
sanırım iki hafta önce, büyük istanbul depremiyle ilgili yazısını okuduktan sonra eski sevgilime mesaj attım. "ben burdan gidiyorum çünkü deprem olacakmış. hıhım, dergide okudum ben de her şey yıkılacakmış, herkes ölecekmiş. gidicem ben ama okul bitince gidicem, okul önemli. hıhım. bence sen de git. herkes ölecekmiş ya." gibi bir şeylerdi. cevap olarak koca bir sie aldım tabi ki. ben bu cevaptan sonra içimden içimden kırılırken günlerden cumaydı. artık nasıl bir kırıldıysam kendi kendime ertesi gün deprem oldu amk. o kadar korkacağımı bilseydim daha az üzerdim kendimi.

deprem sırasında aklıma gelen tek insandır. uykusuzun en komik yazarıdır. okuyun.
hakkında çok az entry girilmiş uykusuz yazarı. son sayının da kurtarıcısı.

--spoiler--
bir buldozerim olsaydı yıkardım buraları.
--spoiler--
--spoiler--
bir buldozerim olsaydı bütün arkadaşlarımı kepçesine toplardım.
--spoiler--
uykusuz yazda sığırcık kuşu efsanesi başlıklı, içinde bol bol peynir ve inceleri hatırlatan bir adet hasan'ı bulunduran yazısıyla arz-ı endam etmiştir.
uykusuz dergisindeki o sırada erman çağlar başlıklı köşesini zevkle okuduğum yazardır. hele geçenlerde bir yazısında amatör tiyatro izlerken çektiği acıyı anlatmıştır ki adeta duygularıma tercüman olmuştur.
bunun kitavını çıkarın artık yahu dediğimdir. benim de söyleyeceklerim varlar bitti, kendimi durduracak değilim de kısmen ama bunun da artık kitap olması gerekli. buradan editörlere, uykisuz orhan'a falan herkese iletiyorum bunu. bir de tahtınızı başka dergiye kaptırmayın ha. sakın. dağılmayın da. böyle iyi.
güncel Önemli Başlıklar