bugün

Bir erkeğin 3 tane birbirinden güzel sevgilisi varmış. ama hangisiyle evleneceğine karar veremiyormuş.  bu yüzden gitmiş hepsine 50 bin lira vermiş ve parayı nasıl harcadıklarına bakmış. Sonuçta parayı nasıl harcadıkları kişilikleri konusunda bilgi verecek. öyle düşünmüş.

ilk kadın giyim ve makyaja harcamış parayı. sebebi belli:
"Parayı sana daha güzel gözükebilmek için  harcadım aşkım. Çünkü seni seviyorum"

ikinci kadın teknosa'ya gitmiş ve adam için en yeni telefon ve laptop modelini almış.
"sana en sevdiğin modeli aldım aşkım. Çünkü seni seviyorum" demiş.

Üçüncü kadın 50 bin lirayla yatırım yapmış. Parayı ikiye katlamış ve yarısını adama geri vermiş. söyledikleri çok anlamlı:
"Birlikte yaşayacağımız gelecek için yatırım yaptım hayatım. Çünkü seni çoook seviyorum"

bu noktada adam durmuş. Söylediklerinden etkilenmiş. "her ne kadar hepsi birbirinden güzel olsa da cevap çok basit" diye düşünmüş. Bunca zaman nasıl bunu aklına getiremediğine de sinirlenmiş.

Sonra da memesi büyük olanla evlenmiş. meme.
(bkz: dümdük)
görsel
Hiç bir zaman bir seçimimde kıstas olmadı.

Büyük olup sarkınca sexapelliği azalsa da kimi pozisyonlarda yine de hala büyük meme işte.

En fazla, bir kadın için içimden "dümdüz olmasa bari" dedim. Çünkü ne kadarsa olsa kadınsı bir şey işte.
memesi büyük olan mı ? ıııyyyyyğğhhh. ufak meme candır bb.
Ne çok küçük n eçok büyük, mümkünse sarkmamış. Güzel işte kadınları çekici yapan enfes özellik.
Baya yakından olan bakıştır.
Melül melül. Olum çok zayıfsınız lan. Keratalar sizi.
ektedir...

(bkz: memenin harika bir organ olması)
Öyle bazı totoşlar gibi küçük göğüs edebiyatı yapmayacağım. Diri ve dolgun göğüs her zaman daha kadınsı ve çekicidir (bkz: sydney sweeney).
Öyle bazı inek mastarı seveler gibi büyük göğüs edebiyatı yapmayacaşım. Diri ve dolgun ebat olarak küçük olan göğüs her zaman daha kadınsı ve çekicidir. (bkz: kendall jenner)
Sütaş . her gün mutlaka ziyaret edilecek olan çok sağlıklı bir besindir...
Büyük meme avam ve ucuz görünür. Erkekler de buna bayılır zaten.
(bkz: bazıları varoş sever)
Mümkünse dipdiri ve orta boy olmalı. Büyük meme seven net köylüdür
(bkz: getir getir fark etmez)
görsel
Böyle değildir sıcak ve samimidir.
hafif açılıdır.
görsel
ince uzun mu yoksa kalın kısa mı benzeri açılmış başlıktır. Herkesin zevki farklıdır. Özgür bırakın memeleri.
Bi ŞARKI VARDI 90 LARDA AVUÇ iÇi KADAR MUTLULUK YETER.
Büyük meme kadın 40a geldiğinde sarkmış olur. Normal ebatta, avuca gelsin yeter.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar