bugün

- çok trip atmasın
-masraflı olmasın
- biraz tatlı olsun
- 1.60 boy
- 10 numara fizik, geniş kalça

bu kadar.
yobaz ve kezban olmasın.
90 üstü model, üstü açılabilen, değişeni olmayan, tercihen boyasız ve hasar kaydı bulunmayan?
Erkekler bir kalıptan mı çıkmış. Bir kalıp kız istesin. Her erkeğin sevdiği kız kendine özeldir.
Ben anne şevkatli birini isterdim mesela. ileride çocuğumuza kaliteli bir eğitim veren sorumluluk duygusu fazla ve en önmelisi küçük şeylerden bile mutlu olabilen birisi. Zaten bulunca böyle birini bırakmayın abi.
fazla uğraştırmadan versin yeter.
Karnımı, gözümü, ruhumu doyursun yeterli.
Zeki ve bakımlı. Saygılı olsun yeterli. Merhamet yazacaktım ama saygılı insanda merhamet gibi değerli erdemlerde vardır zaten.
Memeleri çok tatli olsun ya da götü.
sıradan ve makul bir insan olsun kafi be.

hayat dediğin kaç sene sürecek sanki?
Sekse doyursun fazla dırdır etmesin tamamdır.
ideal kız diye bir şey yoktur erkeklerin kadınlar konusundaki fikirleri sürekli değişir. Çok değişken var çünkü.
Balkan kızı olmalı. illa o soğuğu yiyecek.
fazladan bir delik.
Çoook kriter var. hangi birini sayayım?
Kız dediğin dwight howard gibi olmalı.
Az konuşsun yeter.
Ben değil diğer hepsi.
sarışın, mavi gözlü, makyaj yapmadan önden ve yandan mükemmel bir güzelliğe sahip, zeki ve zekasını bilime ve felsefi düşünmeye kullanmaya çalışan bir ütopya benim aradığım.
Masum ve sevimlisin olsun. Baktığın zaman içinde bir yumuşamaya sebep veren bakışları olsun. Bir nevi öfke terapisi olsun işte. Sadakatin kelime anlamını bildiği kadar yaşam felsefesi edinsin. Güvensin ve güven versin ama arada kıskançlık krizlerine de girsin ki dayısının oğlu olmadığımızı anlamış olalım. Ne giyeceğine karıştırmayacak şekilde giyinsin. Yani neye kızılacağını, kabul görmeyeceğini bilsin yapmasın ve zaten aynı şekilde bunları yapmayı oda istemesin. Yeri gelince birlikte romantik - komedi bir filmde adamın yaptığı öküzlüğe kızalım yeri gelince de yeni dünya düzenini veya globelleşen dünyayı tartışalım. Yani içi boş olmasın, birlikte her şey yapılabilsin. Çok fazla erkek kankisi, lise den sınıf arkadaşları olmasın varsa bile bu kişilerin düşkünü olmasın. Biz bizeyken sövüp sayabilir ama başkası varken küfür kullanmasın. Oturup kalkmasını bilsin, bulunduğu ortama göre hareket etsin. Hiç bir zaman yalnız olmadığımızı hissettirsin ve küslükler 15 dakikayı geçemeyecek şekilde de yufka yürekli olsun.

Şimdi ne güzel anlatmışsın da bu imkansız diye düşünenler olacak. Şahsen bunun erkek modeli benim ve inanıyorum ki kız modeli de vardır.
aradığım tüm özellikler benim hatunumda mevcut çok şükür. başkasını aramam bile.
Tatli tavirlari olan, sesi cok huzur verici olan, gercekten beni sadece beni sevebilecek bir kiz. Pc oyunlari da oynuyorsa tadindan yenmez.
94 veya 95 model 93 de olabilir, mümkünse sahibinden az kullanılmış.
Sevimli bir yüz, ortalama boy ve kilo, yüksek sözel zeka ve hayal gücü birde yaş olarak vs benle aynı.
Evet, kesinlikle.
Edit:böyle bir kız kişisi eğer isterse benimle irtibata geçebilir, olmazmı ki?
Bi atasözü der ki:
"Bakire adriana lima. "