Konuyu bilemem ama boş konuştukları kesin.
Malum konulardır.
en azından dedikodu yoktur ya da azdır.
Hangi ulkenin, hangi bolgenin erkegi olduguna gore degisir.
Aslında 4 temel konuyu çok konuşurlar.

Para.

Sex.

Futbol.

Siyaset.
ünlü düşünür nil karaibrahimgil' in de dediği gibi; seks, para ve futbol.
Bi bok bilmediğiniz burdan belli. Askerlik başlığı yok.
erkekler seks, araba ve futbol konuşur. siyaseti genellikle yaşlıların işidir. yani boş muhabbet ve lak lakı severiz gırgır şamata.
ama kadınlar kocaları ya da sevgililerinin mahrem konularının bir nevi dedikodu ve gıybet tadında diğer kadınlarla konuşurlar, ben bir erkeğin değer verdiği kişi eşi ya da sevgilisini diğer erkeklere anlattığına rast gelmedim ama kadınlar yok benim koca azgın senin ki şöyle böyle ay kız o herif seni parçalar vs. sonra toplanıp dedikodu yapma ve bunla yetinmeyip arkadaşı galyana, kine ve nefrete teşvik. şöyleki ay ayşe o oğlan sana yakışmıyor, onu reddet der gazlar ve gidip kendi oğlana çökebilir canlı şahit oldum ya da o kız kendini ne sanıyor tam bir pislik, rüküş vs. hemcinsine tüm zehri akıdan mafya vari arkadaş ortamı. birde gratis, avon, zara, mango vb. bilimum, indirim, moda, bakım, makyaj, sağlık konularını konuşuyorlar. azizim erkek olmak ne kadar kolaymış, bizde derdimiz var diye dolaşıyoruz demi. kızların sıkıntı büyük Allah yardımcıları olsun.
bilim, sanat, edebiyat.

görsel

beğenemediniz de mi.
Para, yemek, kız
Her yaş kesiminde farklı olsa da,
Genel olarak rastladığım böyle;

Siyaset,
Para,
Karşı cins.
ışık hızını nasıl geçeriz?
Başka bi gezegende yaşam mümkün mü?
Acaba elektronları ne kadar bi hızda carpıştırmalıyız?

Bu ve buna benzer konulardır. Şüphesi olan erkek wp gruplarına baksın.
aslında bu kiminle konuştuğuna göre değişir. Yani, karşındaki ile ortak olarak herhangi bir noktamız var ise ,herkes gibi erkeklerde başlangıç çizgisi olarak orayı seçeriz.
Kolay yoldan para tokatlamanın yolları.
Kolayca kadın düşürme yolları.
Kolay hayat sürme aforizmaları...
Felsefe, sanat ve toplumsal sorunlar.
Pek tabii kişiden kişiye değişen bir konu olsa da cinsi ortaklıklardan belli başlı çekirdek şeyler de var.
-seks
-oyunlar
-futbol
Sıkılıp 'başka konuya geçsek' deseniz karşılığında 'tamam sustum, konuş sen ya' cevabını alırsınız.
benim için bilim, felsefe ve dünya siyasetidir.
Ortaya karisik fark etmiyor.
Seks,para,seks.
Para, kadınlar, futboldur kendimizi kandırmayalim, bu listeyi arabalar zorlar.
Am,göt,meme.
Futbol, Karı , Siyaset.
Arkadaş çevrem için,
1- hukuk
2- ekonomi
3- bilgisayar oyunları
Yaptığı meslekleri, Kadın, Siyaset
evren hakkında bilinmeyenler,
jazz konserlerinin tarihleri,
kadınlar.

ulan aslında iyi başlamıştım.