bugün

entry'ler (90)

kahvaltıda çay yerine içilebilecekler

Eğer sağlıklı olsun diyorsan ben sıcak suyun içine 1 parça limon atıp içiyorum. Zevk içinse, hafta sonları filtre kahve içerim.

pedofili denince akla ilk gelen isim

Benim aklıma zümrüt apartmanı geldi. Bir zamanlar büyük olay olmuştu. Sonra...

eş seçiminde güzellik vs zeka

Genel olarak zeka desemde, dış görünüş olarakta aşırı şişman vb. Olmasını istemem.

asansörde kadın varsa erkek binerken izin almalı

Ne alakaysa.

miss turkey 2019

Bence Sümeyra Rasimoğluna.

oğlunun erkek sevgilisiyle tanışan baba

Çocuk yapmamak için 1 sebep daha oldu.

devlet dişçisi vs özel dişçi

Eğer devletteki özen gösterirse devletteki doktorun alacağını düşünüyorum çünkü devletteki hergün kaç tane ağız görüyor ve ben bu işlerde tecrübeye de inanan bir insanım ama dediğim gibi ilgilenmesi gerekiyor tecrübe iyidir ama salt bilgi aldığın bir röntgen de çok önemlidir . Tamamıyla işini bilen birisini bulmakla alakalı.

tanımadığın insanlarla dertleşmek

Çoğu yazar samimiş bulmamış oysa brn tam tersine samimi buluyorum. Yani şöyle ki, karşımdaki beni tanımıyor ve bu bana güven veriyor. Rahatım çünkü adam benim sırlarımı hiçbirşey için kullanamaz. Bunun verdiği rahatlık çoğu kişinin verdiği güvenden daha iyi bence. Tabi bunları büyük ihtimalle ilk ve son görüşeceğim biriyle yaparım.

das dar taytla önünde yürüyen kıza bakmayan erkek

Bana kalırsa insanın nerede yetiştiğini göre de değişiyor. Örnek olarak , Alanya da yetişen bir erkek ile sivasta yetişen erkek aynı olmuyor. Çünkü alanyadaki erkek daha açıklarını görmüş ve onun için hergün olan normal bir senaryo.

nafaka kaldırılsın isteyen erkek

Nafaka almak veya vermek pek çok bilgiye göre düzenlenmektedir. Yani aslında hepiniz haklısınız, sadece erkek 1 yıl evli, çocuk yok, 10 yıl nafaka ya karşı ki bu normal bir durumdur. Diğer tarafın düşüncesi ise 10 yıl evli 2-3 tane çocuk var. Bu durumda kadının sosyal hayata ve çalışma koşullarına katlanması zor. Hiçbir yer iş tecrübesi yok, güzellik yok, fizik yok 10000 TL maaş vermez ve erkeğin nafaka vermesi normaldir. Bana göre kaldırılmasından çok hakimlere bu konuda daha iyi eğitimler verilmeli ve kontrol edilmeli ki haksızlıklar ortaya çıkmasın.

kaliteli insanlar nerede olur sorunsalı

Kaliteli insanları bulmak biraz zordur çünkü genelde kendi işleri ile meşgul olurlar, başkaları ile fazla ilgilenmezler.

az bilinen görgü kuralları

Yeni tanıştığın kişiye kendi ismini söylemeden ismini vb. sorulmaz.

sözlük yazarlarının en sevdiği insan tipleri

Düz insanlar.

erkeklerin kadınları aşağılaması

Eğer sen izin vermezsen kimse seni aşağılayamaz şayet ki sen izin vermişsen bu onun suçu olduğu kadar senin de suçundur.
T:bir genelleme.

erkeklerin en çok konuştuğu 3 konu

aslında bu kiminle konuştuğuna göre değişir. Yani, karşındaki ile ortak olarak herhangi bir noktamız var ise ,herkes gibi erkeklerde başlangıç çizgisi olarak orayı seçeriz.

bir gerçek söyle

Hayatta her şeyin bir karşılığı vardır, verdiğin kararın, aldığın suyun her şeyin. Bir şey almak için karşılığında vazgeçmen gerekir.

mount and blade bannerlord

Oyun çıkacaksa iyi (erken erişim) Olsada, kaç yıldır çıkacak çıkacak diyorlardı hiçbirşey çıkmadı. Umarım güzel birşeydir

en son aldığın şeyi bana versen şu an neyim olurdu

100 gr fıstığın.

recep tayyip erdoğan ın vatanı sattığı gerçeği

Herkez ortaya sorun atıyor. Ne bekliyorsunuz? Birisi gelip sizin sorunuzu mu çözecek? Beğenmiyorsan adım atın ileri, ikna edin. Ama boş laf salatası ile değil gerçek birşeyler arayın, bulun, anlatın, anlattırın. Her gün şuraya 10 satır küfür edersen o bok çukurunda kalırsın.
Not:parti tutmam. Sadece şikayet etmenim, fayda getiremeyeceğini anlatmak istedim.

hayat mottosu olabilecek cümleler

Hayatta hiçbirşey bedava değildir. Herer zaman bir şey alırken, birşey kaybedersin.