Benimdir.

Hele bir tanesi arkadaştan öte kardeşim gibidir.

Erkekle kadın arkadaş olmaz diyenlerdendim lakin bu başka. Canım benim, yerim.
Sinsi meriçtir.
mutlu olması mümkün olmayan erkektir. erkeğin gerçekten ama gerçekten kızlardan çok erkek arkadaşı olmalı. hatta gündelik görüştüğü erkek ortamı dostları kesinlikle olmalı.
Genelde top olurlar hiç sekmez.
Üniversite de Micheal Sinan vardı.aklini kullandı Amerika'ya gidip dönmedi.
Erkek adamın erkekle ne işi olur doğrusunu yapmış..
Ancak sevişen kızlarla takılan bir alfa olarak onayliyabilirim.

Bir kiz benle sevişmeyecek ise neden takilayim onla? Saatlerce dır dırınımı dinleyecem?

edit: kızlar mesaj atmayın artık çoğaltırım.
üniversitedeki benim bu. ortamdaki erkekler birbirine sadece çıkarları için yaklaştığı bir durum ve ortamda gerçek olandır. elbette bahse konu erkeğin bu ortam dışından bir sevgilisi olmamalıdır.

yani kendimi düşündüğümde elbette bekar bir karşı cins olarak bana faydalı olmasını beklediğim durumlar olmuştur ancak erkeklerden yakın arkadaşlık yaptığım kızların hiçbiri ile ilgili yüzlerine söylemeyeceğim şekilde farklı niyetler beslemişliğim yoktur. birçoğuna kampüste hoşlandığım kızları göstermiş, aramı yapma ihtimallerini yoklamışımdır.

ana hatlarıyla bu anlattığım kriterlere uyan arkadaşlara bir öğütüm var. kızlar da bizden farklı sayılmaz arkadaşlar. size gereğinden yakın duranlardan, erkek arkadaşı olanların niyetini iyi sorgulayın. bazılarının sorunları var veya farklı bir arayışa girmiş olabilirler. hatalı bir yola girdiler, sizden iş çıkmayacaksa kendilerine söyleyin.

birşey olma ihtimali varsa da hemen ana bacı muhabbetine girmeyin, mezun olunca evlenir bunlar dedikleriniz olmadık zamanda ayrılır, sizin de kıza meyiliniz varsa ikinize de yazık olur.

kızlar size de ricam, böyle bir tip görür de meyiliniz varsa niyetinizi daha açık belli edin, zaman kaybetmeyin. öyle bir niyet yoksa da adamı kendi haline bırakmayın, hoşuna giden kızla arasını yapın veya iyi bildiğiniz bir arkadaşınıza ayarlayın. bu kadar üstü kapalı niyetle daha da güzel arkadaşlıklar yalan oluyor veya keyifli gözüken zamanlardan herkes yeterince keyif alamıyor. iş işten geçtikten sonra idrak ettiklerim bunlardır.
Olağan bir durumdur. Altında bir neden aramamak gerekir.
gay olma ihtimali çok yüksek olan kişidir.