bugün

erkek adamın kız arkadaşının yemesinden içmesine gezmesine kuaför dahil tüm masraflarını karşılaması durumudur.
amk kızı öperken elini tutarken iyi masrafa gelince yok hadiyin lan oradan. evet..
Tümü olmasa da bir kismini karsilayabilirim bana da yazik arkadaş.
(bkz: ver mehteri)
hayır yahu neden karşılamak zorunda olsun. bir erkek neden bir kızın kuaför masraflarını ya da ev ihtiyaçlarını karşılar. bahsi geçilen kız buna izin veriyorsa britanyalı olma ihtimali çok yüksektir.
Eskort daha ucuza gelir o zaman bi daha düsünmek lazim.
görsel
masraf neymiş ya, masraf kim köpektir.

iyi dinle...

cep telefonunda oynadığı animasyon kediye elbise giydirmeli oyunda exclusive giysileri saçları alabilsin diye kredi kartı bilgilerimi vermiş adamım 1 günde 400 lira civarında oyun altını alıp ayşh çok tatlısın falan demişti kedişine mini etekler giydirirken.

ayrıldık sonra tabi...

zerre gocunmadım yine olsa yaparım, sadece nasıl 1 adam olduğum bilinsin istedim...

(bkz: enayi)
Tümü değil yemeği sen kahveyi kız. Sinemayı sen mısırı kız malum hayat müşterek.
Erkek adamin kredi karti muamelesi gordugu bir iliskide kızında karsi tarafin gozunde biraktigi konumu kabullenmesine sebep olacak tavirdir. Insan kullanmanin iliski adi altinda mesrulastirilmasiyla kabul gormesi sasirtir.
Yok öyle dünya. Beleşçi hatun uydurması. Hani hayat müşteterekti?
metresimse yada eşimse karşılarım diğer türlüsü mümkün değil.
Nerde böyle bir kanun? Ben hiç bir erkek arkadaşıma bu sevgilim de olsa çocukluk arkadaşım da olsa ödetmeyi sevmiyorum. Kasa sırasında itmeli kakmalı kavga çıkmasını saymazsak.
Yıllardır kadın erkek eşittir diyenler mesele para harcamaya gelince erkek tabi hesabı ödeyecek diyorlar. Tek kelimeyle kadınların iki yüzlülüğünü gösterir. Madem kadın erkek eşit bu eşitliği toplumun bütün alanlarına yaymak lazım.
Kız arkadaşla ciddi bir ilişki düşünülüyorsa herşey ortak olmalı. Erkek zaten mümkün oldugunca kıza para harcatmamaya çalışır ama kızın sevdiğinin elini tutup "bu seferde ben ödeyeyim." demesi gerek. Erkeğin parasını yiyen kızla, ilişki sürdürmenin manası yok.
Dogu blogu ulkelerde fazlaca tastlanan hadise.

Sonucta karsilikli hersey. Herkes kendi payina duseni odemeli.
Hayır karşılamaz. Siz kimsiniz de karşılıyorsunuz? Muhtaç mıyız ki karşılayacaksınız? Sözlerini akla getirir. Kesinlikle kimseye karşılatmam.
Bu konu hakkında bir cimri atasözü kadın erkek eşittir.
AVM ve mekanlara dost, cüzdanınıza düşman kadın uydurmasıdır. niye karşılasın oğlum? feminist takılmaya gelince hepsi braveheart, hesaba gelince "orkok koz orkodoşonon mosroflorono korşolomok zorondodor" hassiktir oradan.
"troll de geç" diyorum da ne yazık ki değil.

ciddi ciddi böyle düşünen insanlar var.

özellikle üniversitelerde hiç anlam veremiyorum bu mevzuya.

erkek öğrenci, kız da öğrenci; belki kızın geliri daha fazla ama "erkeklik"ten ödün vermemek için yemiyor, içmiyor parayı kıza yatırıyor.

aşkım kolye, aşkım mocha, aşkım yemek yiyelim, hanimiş benim hediyem.

böyle kızları ve bu kızların varlığını idame ettirmelerini sağlayan erkekleri belediye toplasın.
erkek kızı öperken ya da elini tutarken kız da erkeği öpmüş ya da elini tutmuş olmuyor mu?
kız karşılasın o zaman masrafları.
amk sizin ki altın bizimki teneke mi?
erkek adamdan kastın ne olduğu merak edilen söylemdir.

görsel
görsel
Mantıken baktığınızda saçma bir durum ama biz böyle yetiştirildik. Erkek dururken, kadınını elini cebine sokması abesle iştigal gibi.
birliktelik için para ödetenler sadece fahişelerdir. bir fahişe senle paran için olur. daha fazla yazmaya gerek yok sanırım. o yüzden ödememelidir. siktir gitsin çalışın kendi hesabını kendi ödesin.
erkeğin kıbleye doğru dönmesiyle son bulacak hadisedir.

kız arkadaşınki altın kaplamalı olsa gerek.