bugün

bir numaralı kadın taktiğidir.

bunlara genelde anaları fısıldar, kızım kadınlığını kullan adamı disipline et ara sıra verme bak yola gelsin diye.

bir gün sevgilim bana gün içinde kızmış, ters bişi mi demişim istediği bişiyi mi yapmamışım hatırlamıyorum bile o kadar basit bişey yani. akşam oldu sırnaşıyorum hatuna, normalde benden heveslidir bilirim. o gün dur mur, canım istemiyo falan, dedim sende bi haller var ne oldu anlat, kısaca dedi ki sen beni bu gün sinir ettin sana ceza olarak bu gece vermiyorum.

öyle mii?

dedim tamam. kalk dedim lan yataktan, sende olandan milyonlarca kadında da var bir kuru amcıkla bana ders mi verecekmişsin hele bak hele yosmaya bak... 31 çekerim seninle sevişeceğime. kalk git ya salonda yat ya da atla taksiye evine yallah.

bir iki gün sonra paşa paşa gelip özür diledi tam 2 ay ceza vedim buna. 2 ay kıvransan da öpücük bile yok. dokunmadım hiç. 2 ay sonra öyle bir atlayışı var ki üstüme koala gibi.

beyler amsalak olmayın. cesar pavese der ki kadınlar güçsüz erkeğe kendini bir ödül, güçlü erkeğe ise bir eşya gibi sunar. gerekirse amsız kalın ama amsalak olmayın.
burada sadece erkek değil kadın da kaybeder ki erkek bu sefer gözü dışarda olur.
sonra başkalarına gittiği zaman ''aldatıyor'' diyip daha fazla cezalandırmak eyleminin ilk safhası.
kadının "cinsel obje" olarak görülmesinin nedenlerinden sadece biridir.

kadını cinsel obje yapan kadının yine kendisidir, bunu fark ettikleri gün yaşadıkları sorunlar da ortadan kalkacak.

sen kadınlığını silah olarak kullanır, seksi erkeğe ödül olarak verirsen kusura bakma ama senin olayın, erkeğe kattığın tek şey "seksten" ibaret olur.

erkek de senden alamadığını bir başkasından alır. sonuçta buna ulaşmak atla deve değil.

-ha sen seks partneri yerine hayat arkadaşı olur, zekanla erkeğe bir şeyler katar, hayatında "yatak" dışında bir yer edinebilirsen o zaman yokluğun en büyük ceza olacaktır zaten ona.
Kadının seksi erkeğe bir lütuf yapıyormuş gibi algılamasından kaynaklanan durum.

ilişki bu noktaya geldiyse ciddi bir düşünmek gerekir.
Oldu olacak git kısırlaştır.
havva ana için belki ama günümüz için çok komik.
Vizyonsuz kadın eylemi.
Erkeğin kadını aldatması veya eskorta gitmesiyle sonuçlanan durum. Tek am onlarda var sanıyorlar.
eğer ki seksi sadece erkeğin ihtiyacı sanıyorsa, birlikteliğini(hatta evliliğini) seksi erkeğe satmak üzerine kurmuşsa, kendisi seksten zevk almıyor bunu bir araç olarak görüyorsa;

bilakis bir ödüldür. erkeğin gerçekten sevdiği kadının yanında kendini özgür hissetmesini, vicdanının rahat olmasını sağlar. erkek sevdiği kadının elinden tutarken onu metresi değil "kadını" olarak görür, aşkını da herşeyini de rahat yaşar, o kadına da gereken değeri verir. onu başka birşey olarak görmez. ha erkeğin sevdiceği de onun karısyla seks yapmadığına inanmıyorsa, ortada bir sıkıntı olur.

olsun varsın.
Erkek de skmeyerek cezalandırır veee akabinde olaylar gelişir.
(bkz: Boynuz)
Sonra “kadınları metalaştırmayın”

E sen etini bir ödülmüş gibi sunup şunu yaparsan bak akşama sana ne verecem diyerek iş yürütüyosun.
-------Sende olandan milyonlarca kadında da var bir kuru amcıkla bana ders mi verecekmişsin hele bak hele yosmaya bak.----------

Yappraamın kafasına bak hele. Sende olan Bi sende var sanki. Hasie burdan.
kadınların cinsellikle ceza veya ödüllendirmesi kadar yanlış bir şey yok. bakın cinselliği kullanacaksanız da güzel şekilde kullanın. güzel şekilde derken de yine alınan bir eşya için veya bir şeye izin verilince falan değil böyle de anlamayın. Cinsellik demek evliliğin gidişinin %50 den fazlasını götüren şey demek bunu unutmayın ve dikkatli olun.
Verirse Ekim’e kadar vermezse mikime kadar yolu var. isteyince ne kadar da kabalaşıyoruz öyle.
Kadınların en güçlü silahı budur bence.

Vermez ağbi, kafayı yersin. Ama bilki bunu yapmak gereği duyuyorsa eğer bir yerde hata yapmışsındır. Farkında değilsindir.

Affettirmek gerekir. Gönlünü almalıdır..
burada sadece erkek değil kadın da kaybeder ki erkek bu sefer gözü dışarda olur.
Kendi de seks yapmamış olur. Sadece bunu belli etmemeye çalışır. Seks işteş bir fiildir, bunu unutmayın. Daha fazla hatta sürekli isteyen taraf olursanız, bir ödül-ceza durumu ile karşılaşabilirsiniz.
Vardır böyle birşey.
Ancak erkeğe bunu yaparak aşırıya kaçarsanız bu işi parayla veya sadece zevk icin yapanlara yönelirlerki ondan sonrası geçmiş olsun.
erkeğin gözle veya fiziksel olarak aldatmasına sebep olabilecek cezalandırma şekli.
erkeğe seksi ödül olarak gören her kadın gerizekalıdır. net.
Türk kızları için sıradan bir olaydır. Bide marifetmiş gibi anlatıyorlar.
acilen ilişkinin kesilmesi gereken kadındır.
erkeğe köpek muamelesi yapmaktadir.
abiye kuzunun unlu lafı.

(bkz: onu etinle tehdit et)
Seks bir ihtiyaçtır lüks değildir. Hem kadın hem erkek için bu ceza yöntemi yanlıştır. Modern dünyada aldatmak artık çok kolay. Eşini yatakta aç bırakman onu başka arayışlara iter ayrıca çiftler arasında soğukluk olur. Evli çiftler için çok riskli bir cezalandırma yöntemidir. Ne erkeğe ne de kadına bu cezalandırma türünü tavsiye etmiyorum.
seks ödül değil aq, tutkudan olur zaten