bugün

erkeği seks yapmayarak cezalandırmak

bir numaralı kadın taktiğidir.

bunlara genelde anaları fısıldar, kızım kadınlığını kullan adamı disipline et ara sıra verme bak yola gelsin diye.

bir gün sevgilim bana gün içinde kızmış, ters bişi mi demişim istediği bişiyi mi yapmamışım hatırlamıyorum bile o kadar basit bişey yani. akşam oldu sırnaşıyorum hatuna, normalde benden heveslidir bilirim. o gün dur mur, canım istemiyo falan, dedim sende bi haller var ne oldu anlat, kısaca dedi ki sen beni bu gün sinir ettin sana ceza olarak bu gece vermiyorum.

öyle mii?

dedim tamam. kalk dedim lan yataktan, sende olandan milyonlarca kadında da var bir kuru amcıkla bana ders mi verecekmişsin hele bak hele yosmaya bak... 31 çekerim seninle sevişeceğime. kalk git ya salonda yat ya da atla taksiye evine yallah.

bir iki gün sonra paşa paşa gelip özür diledi tam 2 ay ceza vedim buna. 2 ay kıvransan da öpücük bile yok. dokunmadım hiç. 2 ay sonra öyle bir atlayışı var ki üstüme koala gibi.

beyler amsalak olmayın. cesar pavese der ki kadınlar güçsüz erkeğe kendini bir ödül, güçlü erkeğe ise bir eşya gibi sunar. gerekirse amsız kalın ama amsalak olmayın.