bugün

entry'ler (10)

chp li edirne belediyesinde depozito yolsuzluğu

diğerinin yedikleri çaldıkları yolsuzlukları hesaba vurulsa buradan marsa dördüncü köprüyü rahat kurar hacı
yüzsüz ve ahlaksızlık böyle birşey...

islamın 100 senelik ömrünün kalması

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
yav he he
olm boyunuza posunuza uygun yorgan seçin. götünüz açıkta kalıyor sonra biz uğraşıyoruz

içkisi sigarası karı kız ayağı olmayan erkek

(bkz: karamurat benim)
içki yok check
Karı kız yok check
Sigara yok check

arap olmayan erkek yeterince şerefli sayılmaz

uydurmanın dibidir dibi. Kuran ve Kurana uygun sahih hadisler ırkçılığı ve soy sop ile övünmeyi lanetlerken arap perest şerefsizlerin tuttuğu çürük dallardan biridir.
Hadis dediğiniz hezeyanları Kuran ayetleri ile karşılaştırın bakalımkaçı sahih olarak kalıyor görelim.

metres mutsuz evliliklerin kurtarıcısıdır

Küllüm yalan. Bu güne kadar metresi olup da mutlu mesut olan cüzdanı boşalmayan bir erkek görmedim. Karım yakalarsa diye tırsmalar , metresin onu boşa beni al diye kafa s. kmeleri , lan yakalandık karı bizi boşuyor olm muhabbetleri, karıya ve çocuklara tazminat artı nafaka ve titanik gibi batış.
En acayibi de genelde tutulan metresin adamın kendi karısından çirkin olması.

42 yaşında 11 yıllık evli mutlu mesut bir adamım. Metrese ne bulaşırım ne de düşünürüm

suriyelilere bir defaya mahsus 1750 tl verilmesi

Bir defaya mahsus g. tümüzü de verelim bari. Malum iş ona doğru gidiyor. Eğer doğru ise haram zıkkım olsun.

7 7 milyon tl harcayıp görünmez üst geçit yapmak

cehape köprüyü çalmış amk. diyerek işin içinden çıkarlar ne olacak. Peh!

erkeği seks yapmayarak cezalandırmak

Erkek de skmeyerek cezalandırır veee akabinde olaylar gelişir.
(bkz: Boynuz)

kemalizm bu ülkeden 1 asır çaldı

Birilerinin Kemalizmin ve Cumhuriyetin bir asırlık nimetlerini haraç mezat satarak üstüne beytülmalden çaldıklarını da ekleyip yağma ve talanın boyutlarını söyleyecek kadar cesur olsaydınız keşke...
Ama yemez!

yakışıklı erkeklerden hoşlanan kız

Olması gerekeni yapan kızdır. Kimse Orclardan sevgili yapmaz kendine.