bugün

tutuklanmış, darısı diğerlerinin başına.
(bkz: ajan)
balık hafızalı bir milletiz.
gerçekten.

yahu bu eren erdem denilen adamın türkiye aleyhine attığı tweetleri verdiği beyanları ne çabuk unuttunuz.
görsel

devletin aleyhine ne kadar şer odağı varsa destek veren biri.
gözaltına alınması doğru karardır.
Turk istihbaratini fransizlara gammazlayan ajan.
Serefli turk polisi paketlemis.
güle güle ajan erdem.
chp ye zarar veren bir kişilik olduğu kanaatindeyim. bu kişi chp li diye chp ye laf etmeyin. akp deki pkk sevicilerini de düşünün. chp muharrem ince öncülüğünde yeniden dirildiği zaman bunlar da temizlenecek.
tutuklanmış.

https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
onu bunu bilmem de fetöcü diye tutuklanmış. şimdi 4 sene önce fetöcü olan yazarlar bok atıyor..

şaka mısın dünya!
zamanında kozmik odaya girip islamcı fetö terör örgütüyle birlikte ülkenin sırlarını amerika'ya veren akp'lilerden hesap sorulmayacak mı peki ? vatan, osmanlı, millet denilerek her şeyden yırtmak bu kadar kolay mı ? bu millet gerçekten bu kadar salak mı ?
(bkz: dava açar diye küfür etmemek)
Herkes hakim, savcı ve eren Erdem terörist.

Herkesin her şeyi bildiğini sandığı yerde hepimiz birer suçlu adayıyız.

içim daralıyor ve herkes herşeyi bildiğini sanmaya devam ediyor.

Yaradan diyor ki, zandan uzak durun.

Allah adına Allah'ın emirlerine ters şeyler yapılıyor ve yine de günahkar olan diğerleri.
Atatürk' ün partisi olduğunu iddia eden bir siyasi oluşuma yakışmayan vatan hani biri. inşallah hiç çıkmaz içeriden.
Zerre sevmediğim şahıs.

Yine de malum parti üyelerinden daha "fetocu" değildir.
bir akp'li olarak her daim söylemlerine güldügüm ve tutuklanmasına da üzüldügüm şahıstır.

bu adamın ulusal tv zamanlarını bilirim, ihsan eliaçıgın sözünü araklayı kitap yaptıgı zamanları.

samimi degildir hiç bir zaman, zaten fikirlerinin de ne oldugunu anlayamazsınız bu haliyle zekidir de hani.

misal beni kandırmaz kandıramaz, karşı mahallenin kerizlerini kandırır o kadar saçma sapan çıkarımlar yapar ki kurandan, kemalist ideolojiden insan sinir olmakla gülmek arasında bir yerde bulur kendisini.

yükselişi organik olmadıgı gibi bizden çok karşı tarafa zarar verdigi bir gerçektir keşke tutuklanmasaydı diger tarafı daha fazla küçültürdü.
seçim gecesi muharrem ince "adam kazandı" dedikten sonra bile twitter'dan "bu seçim sonuçlarını tanımıyoruz, yarın ince açıklama yapana kadar bekleyin, sandıkları terk etmeyin" gibisinden konuşan garip insan.

ayrıca kılıçdar'ı istifaya çağırmasının millet vekili gösterilmemesiyle ilgili olduğunu düşünüyorum. eğer bu dönem yine millet vekili gösterilmiş olsaydı, acaba bu istifa çağrısında bulunabilir miydi?

neyse, sandıkları terk etmeyin...
chp ile ne işi olduğunu bir türlü anlayamadığım provokatör vekil.
çok sevindim tutuklanmasına, chp'de bunlar gibi fetöcülerin ve akp kırması adamların yeri olmamalı.
Neye istinaden tutuklandı bilmiyorum.

Umarım siyasete bulaşmamış bir yargıç hakkında karar verir.

Öte yandan hukuk salt muhaliflere işliyor. Keşke muhtelif terör grupları ile kol kola gezen akp'liler de yargılansa; ama pardon onların aldatılma hakkı var.
cehapelilerin hala ürkek yaklaştığı, mertçe eleştiremediği bir dünya adamdan biri.
bülent tezcan'ı eleştiremedikleri gibi.
sezgin tanrıkulu'nu
canan kaftancıoğlu'nu
hüsamettin özkan'ı
hüseyin aygün'ü
hatta kemal kılıçdaroğlu'nu eleştiremedikleri gibi.

diktatörlük içlerinde var.

şu nihat gençle dünya görüşümüz zıt. ama adamla karşı karşıya oturur, tek kelime hakaret etmeden iki saat mevzu konuşabilir, dinleyebilirim. bu tip adamların cehape içinde oranı %1'den daha az. ve kemal kalanları güzelce tasfiye ediyor.

yazıklar olsun dava sahibi pozları verip milleti aşağılayan, akıllı ve aydın olduğunu iddia edip, özgürlükçü olduğunu iddia edip devekuşu gibi kafası kumda, düşüncesizce aynı tekerlemeyi tekrarlayanlara. yazıklar olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=Zbv-lHdFAwI
ay kıyamam içeri mi atmışlar seni, uf mı yapmışlar, tü onlraa tü onlara.

baktım az önce twittirine orda bile yoldaş muhabbeti ahahahaha, eziliyoruz karanlıga karşı yürüyoruz ayagı.

paintte düzenlenmiş özlü söz içerikli facebook sayfaları terk kitaplarla para kazanırsan bugün içeri atılgıında kimse senin içinde haliyle klını kıpırdatmaz.

iyi oldu valla
bilhassa ne chpye ne de ülkeye pek bir katkısının olmadığı aşikar olsa da, kılıçdarın yediğini düşündüğüm kimselerden biri.
kendisinin dosyasında belge ile kanıtlanmış tek bir suç kaydı bile yokken, fetönün daha dünkü en azılı şakşakçıları bugünkü düşmanları boğazda yalı sahibi oldu.
" Dostlar, sizlerin yarattığı baskı sayesinde revire çıktım. Ve sağlığım çok iyi. Bu arada Milletvekili kısıtlamam kalktı. Gelen tüm dostlara çay ve kek ikram edebiliyorum .:) Millet hapishanesinden sevgiler .:) " eren erdem.
Türkiye iran arasında savaş çıksa iran ı desteklerim diyen Türkiye Milletvekili. Gerisini siz düşünün ne denir ki.
“Bu kitap devleti yönetenler el etek öperken FETÖ’ye karşı yazdığım ve o tarihlerde FETÖ tarafından toplatılan kitap :
NURJUVAZi.
Silivri’de tekrardan gözden geçirdim sizler için yeni bir önsöz yazdım.
Hala okumamış olan varsa okumasını öneririm.” Eren Erdem
Son dakika haberine göre hakkinda Tahliye kararı verilen eski chp li vekil.
an itibariyle tahliye edilendir.