bugün

Eren erdem halk tv'ye ödemeleri keserek, partisini on milyon lira kar ettirmiş.

Acaba cumhuriyete kaç para ödüyolar?
Solcu bir gazte falan değil, düpedüz parti yayın organı olarak çalışıyor. CHP genel başkanına yağcılıktan başka bi numarası yok o gazteninde.

https://www.yenisafak.com...-milyon-veriyordu-4589376
görsel
görsel
14 ağustos 1986 istanbul doğumlu chp vekili.
fetöden yargılanmış cuhape 40 binlik trıoll ordusunun başına getirilen devamında kemal amcamızın yardımcısı olan tiptir.
annesinin başı açık olan şeriatçı.
(bkz: muholif) diyebileceğimiz, dindoşluk konusunda AKP ile aynı zihniyete sahip bir tatlısu muhalifi. Muho'yu komünist gösterecek kadar bir sahtekar. Eren Erdem, (bkz: oktroll)lerin elebaşıdır.
görsel
görsel
soyadı adımla aynı olan bir milletvekili.
göz göre göre kılıçdaroğlu'nun oy kaybetmesine yol açan milletvekili. sesini kalınlaştırınca da hiç karizmatik falan durmuyorsun arkadaş. şu olaya pek girmesen daha iyi olur diye düşünüyorum.
Bu herifi hiç sevmem.
görsel
Bu adam hiç içeme sinmiyor
Nedenleri Ben de kalsın etraflıca Bi analiz yapmam lazım çünkü.
tam bir kraldan çok kralcı.

yeliz'in tahsil görmüşü ve chp'li hali.

başka da bir şey değil.
chp içindeki akp ajanlarından biri olabilir bu adam.
adam kendi partisinin destekçisinin twitter hesabının kime ait olduğunu acayip birşeymiş gibi ifşalıyor.
stand upçı bir kadını sosyal medyada teşhir edip yancılarını üstüne salmak sende.
anonim kalmayı tercih eden bir sosyal medya kullanıcısının gerçek kimliğini ifşa edip başını belaya sokmak sende.
islamcı geçmişinden yadigar kalan biatçı zihniyetinle genel başkanını putlaştırıp milleti kılıçdaroğlu'ndan soğutmak da sende.

sen twitter biona "özgürlükçü" yazmaya utanmıyorsun da biz seni ve partini eleştirmekten mi utanacağız? hadi oradan!
bomboş çar. yazık kafasına. 31’i gizli bir şifre sandı bu arada. Ekleyeyim hahahahha.
HP’li Eren Erdem, PKK paçavraları önünde konser veren
Aynur Doğan’la ilgili söylemleri nedeniyle Jahrein ve Cavs kullanıcı
isimli hesapların ırkçılık yaptığını öne sürdü.

https://twitter.com/ajans...?cxt=HHwWgoC-rfrlvbsqAAAA

Eren Erdem, ırkçılık yapıldığı iddiasını, “Eren Erdem Diyarbakırlı”
dendiği için söylediğini ifade etti.
bu arkadaş sağda solda "cumhurbaşkanı adayımız kemal kılıçdaroğlu'dur." diye konuşmaya devam ederse beni kemal kılıçdaroğlu'ndan soğutur. benim de şahsi cumhurbaşkanı adayım kılıçdaroğlu ama insanı kılıçdaroğlu'na oy vermekten vazgeçtirmeyin.

biz seni, pınar fidan'a karşı başlattığın linç kampanyasından tanıyoruz eren efendi!
kendisi çok yanlış yoldadır. akp ye düşman olmak ayrı, devlete düşman olmak ayrı mesele.
görsel
Türkiye ile iran savaşsa iran'ın tarafında olurum diyen, ermeniler bizim öz kardeşimizdir diye zırvalayan, chp'deki dersim artıklarından sadece bir tanesi. kk denen döl israfı sayesinde o partiye adım atabilmektedir. yoksa ancak CHP simgesini başka yerlerden görürdü.
görsel

Entry bu kadar.
chpli milletvekili. geçen gün 70 yaşındaki döven halil sezai için avukatlarını yönlendirmişti ve halil sezai'nin sağlık durumunun iyi olduğunu beyan etmişti ve bayağı büyük tepki çekmişti. şimdi de ermenileri savunan bir şey paylaşmış.
Gerizekalı olmayalım! Bu memlekete katkısı olan bir çok ermeni asıllı vatandaşımız olmuştur.

Aptallık etmeyin.
Tarihimize bi dönüp bakın. Klasik musikimizin en büyük bestecileri arasında bir çok ermeni kökenli sanatçı vardır.

Ha keza eğitimci, yazar vb...

Cahillik etmeyin!

ırkçılık yapmadan fikrimizi paylaşalım.
"ülkemizdeki ermeniler öz kardeşlerimizdir" diyerek aleni bir şekilde soyunu belli eden kişidir. ben bir türk olarak, hiçbir ermeni benim kardeşim değildir derim.