bugün

dün sandıktan bir kapakta kendisine çıkmış kişi.
30 mart seçimlerinden sonra kabız olmuş gibi görünüyor..

http://www.ensonhaber.com...i-degilim-2014-03-30.html

videonun enverle alakası yok ama arada bir mor suratı görünüyor..
bir fizyoterapist olan (bkz: mustafa altıoklar), ülkenin başbakanı hakkında "ruh hastası" teşhisi koyarken öyle seyretmiş, chpli sözde gazetecidir. çünkü kendisi de o fikirdedir. eğer adam gibi bir gazeteci olsaydı, senin uzmanlığın ne kardeşim, nasıl karşıdan böyle teşhis koyuyorsun, bu senin uzmanlık alanın değil o konulara girmeyelim diyebilirdi, ama diyemez, çünkü o cümlelerden kendisi ne biçim haz duymuştur kim bilir. yandaş bir gazetecidir.
30 mart seçimlerinden sonra cnn türk ekranlarında kendisini mosmor bir suratla izlemiştik.
şükrü saraçoğlu kadar başına taş düşmesi gereken kişidir.
ekmeleddin ihsanoğlu'nun gericiliğine mecbur değilmiş..

http://galeri.uludagsozluk.com/g/enver-aysever/

alevi olup kemalist olanların gerçekten aptalların imamesi olduklarını düşünüyorum.

sorsan bende müslümanım der.. ama müslüman olanlar gerici!

beyin yerine ne koymuşlar acep?

edit: aslında aptallık bizde.. adam uyanık belkide.. sosyalistim diyerek kahraman.. statükonun partisinde taban, geleneklere bağlı müslüman. bu kadar sahtekar olursanız şirinleri görürsünüz. gözlük takıp, iki şiir okursun üzerine birazca "hak ve hukuk üzerine nutuklar" sosu al sana entelektüel işte.
Bu adamı izlemek kadar sevimsiz ve sıkıcı bir eylem olmadığını düşünüyorum.
konusma şekliyle olsun tipiyle olsun şu adama bi tane yumruk atmak istemeyen var mi lan? sevenleri bile istiyordur. böyle gözlüğü parçalanacak falan off burnu kırılacak.
bazen twitterdan öyle şöyler yazıyor ki.. heralde körü körüne bir inanç sistemine bağlı olanlar bile oradaki enverden daha bağnaz değildir.
şu anda cnn türk'deki programında gömleğinden göğüs kılları görülen, sevdiğim kişi. Birisi uyarsın da düzeltsin o gömleğin yakasını çirkin görünüyor.
tanışma Şansı bulduğum kibar, güzel insan.
afadersiniz alevi arabıdır.
Çok yakışıklı, entelektüel, kibar, kültürlü dür. Tam tipimdir.
twitter hesabından devamlı işlerinin reklamını, aptal saptal yalama/arkadaş tweetlerini rtleyerek yapmasından gına gelen insan.

lanet gelsin böyle marketing tarzına afedersiniz.
holdingde çalışan solcu. yeni bir kitabı çıkmış elif şafak çok güzel demiş bu da hemen retweet etmiş ben de elif şafak beğendiyse kötüdür dedim.
Bahsi geçen şahsın bugün attığı twit ile cnntürkteki aykırı sorular programı tamamen yayından kaldırılmış..

Şimdi hacı abi öncelikle seni zerre sevmem fakat programını net üzerinden, davet ettiğin konuğuna göre izlerdim.
Her programında istisnasız gezi parkından soru sorardın konuklarına.. binevi ısıtıp ısıtıp önümüze koyar, tabir-i caizse Temcit pilavı gibi hep aynı şeylerden dem vururdun..

gelelim işsiz kalıp twitter üzerinden ''programımı yayından kaldırdılar arkadaşlar! işsiz kaldımmm ühüü ühüüü'' diye ağlaman ne kadar samimiyetsiz biri olduğunun göstergesi...

Adama sorarlar usta; Güzel memleketimde yüzbinlerce öğretmen atanamazken, saçma sapan meslekler içerisinde hayatlarını heba ederken sen çıkmış işsiz kaldım mesajı veriyorsun...

Olmuyor hacı abi.

özet olarak: Öküz öldü, ortaklık bitti diye bir atasözü var tam sizlik.. sizlik derken, sen, senin patronun ve türevleri..

Hadi hayırlı traşlar sayın aysever.
Cnn Türk kanalında aykırı sorular programını sunan kişi olup bugün itibariyle programının kaldırıldığı kişi.

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/o_8505.jpg
Doğan grubunun yeni yayın politikası* gereği muhalif isimleri göndermesi zaten bekleniyordu. Nitekim kendisi tek değildir. Anlaşılan o ki, yeni türkiye dediklerinin demokrasiyle, özgürlükle alakası yok.
Cnn'den ayrılmış, birgün gaztesinde yazmaya başlamıştır.
(bkz: bu roman o kız okusun diye yazıldı)
çağırdığı her konuğu g*t etmesiyle bilinir.
samimiyetsizliğin vücut bulmuş hali.

lan dik duruştan bahseden adam sarıgül'e yağ çekiyordu 30 mart öncesi.
atatürk e mevlidi eleştirmiş, sağcılık gericiliktir demiş, komik olan mevlid olayını ''dincilik'' olarak addedmiş.
işte böyle, lütfen gerçek yüzünüzü gösterin.
kendisini anlatmak için satırların yetmeyeceği , her insanın muhakkak tanıması , tanışması gerektiğini düşündüğüm cesur bir yazardır.
kendisi harika bir baba olmakla beraber aykırı kumpanya gösterisindeki bateri performansıyla şaşırtmaktadır.
Çiğdem erken hocamla bir müzikal yaptıklarını bu gece caddede afişte gördüğüm kişidir. merak ediyorum izlemek istiyorum. (bkz: Çiğdem erken)