'evet' cümlenin olumlu anlamını pekiştirmek için kullanılan bir sözdür.lakin sözlük ortamlarında her yazının sonuna mevcut sözü eklemek yavşaklığın daniskasıdır. ayrıca olumlu anlamını yitirmektedir.
kendi çapında bir tarz yaratma çabasıdır. yazanlar entrynin bu şekilde sempatik göründüğünü falan düşünüyor herhalde.
kendin pişir kendin ye durumu.
"haklı mıyım? evet" gibi.
yazarın okura elimde viskiyle yazdım imajı vermesidir. bi duraksayıp evet der, bir yudum içer. evet
(bkz: entry sonundaki evetten rahatsız olan mal)
yazarın yazdıklarını röpdaşambırıylan birlikte kendi tasdiki çabasıdır. evet.
syd özentisi yazarımsıların yaptığı harekettir. ayrıca bu tipler kendilerini en az onun kadar komik zannederler... off off.
-yavşak mısın?
-evet.
fikir fukarası bazı yazarların her daim kullandıkları kendi kendilerini onaylama sözü.
aykırı, farklı ve sıra dışı olduğunu düşünen tiplerin yaptığı eylemdir.
yavşaklıktır. evet!
imza olarak da kullanılır.

(bkz: fikir mühendisi fikri)
tipik basit, klasik, bayağı sözlükçü, ekşici numarası. hele bunu ekşi sözlük'Te yazmayıp da yapanlar daha fena azizim.
evet başlı başına bir sözcüktür. kendisini öbek haline getiren,önünde arkasında başka bir kelime daha olmadığından evet kelimesinden söz ederken söz öbeği diyemeyiz. öne bunu bir öğrenmek gerek. sonra oturup yavşaklıktan söz etmek gerek.
sen daha öbek neye denir bilmezken ve oturup entry yazarken cümlenin sonuna evet koyanlar beyinlerde fırtına estirmektedirler.
rahatsız olan cümlenin sonundaki eveti, hayırı okumaz.
(bkz: #15686161)
gayet normal bir hareket fakat net yazılması yasaklansa iyi olur. o çok itici. evet.
yavşaklığın zirve yaptığı yavşaklıktır. sanırım evet.
günde 212512455652323213121 entry giren yazarların yaptığı eylemdir. kesinlikle evet.
yavşaklıktır. evet.

bir de net var. onu da diyebiliyor muyuz? o da çok güzel, dışlanmasın. yeni ayrılmış annesiyle babası.
vesselamı bilmeyen yazar yavşaklığıdır. vesselam.
yavşaklık değil tepkidir. evet.

(bkz: entryllerin sonunda ki evetten rahatsız olan mal)
entry sonununa.

La la lalalalaa la la la lalala.

yazma yavşaklığından hallice olandır.

(bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)

zorlu edit: iyilik meleğim düzelttirdi.*
Oytunkaran'in ruhunu yaşatma yavşaklığıdır. Herkesi iki seferliğine evet demeye davet ediyorum, evet.
Artık bıktırmıştır. yazmayın yazdırmayın. iyi bir bok yediğinizi mi sanıyorsunuz? Olur olmadık her entrynin sonuna da koyulmaz ki bu soyka!
ne yavşaklar gördüm entry sonuna entry koyan
ne yavşaklar gördüm bunu kendine dert eden..
gene de koymayın yahu.