bugün

Kafamızın arka kısmında bulunan ve bugün cuma enseyi kapa gibi sulu şakalara malzeme olan kafamızı gövdemize bağlayan vücut bölümlerimizden birisidir. Ayrıca bir çok deyime de ilham olmuştur. (bkz: ense yapmak)
türk şehidi için değil filistinli insanlar için sokaya çıkan yazar.

türk topraklarında zemzem suyu içerken başı göğe eriyor dur.
atatürk düşmanı bağlamacı.

ekleme: dakikalar sonra bu yazara yazdığım mesaj dolayısıyla çaylak olabilirim ya da hesabım silinebilir. bu pek mümin insan, atatürk'ü sevmediğini esra elönü ablası gibi herkesin gözüne sokmakla kalmayıp hakaretler diziyor. bunu 3 kelimeyle belirtince de hakkımda liseliymiş, ergenmiş, iyilik yapmış kötülük bulmuş gibi hayal ürünü şeyler üretiyor.
belirteyim dedim.
(#17032211) altıncı nesil olacak birde. cahil..
kemikleri çıkık kişilerde daha hoş duran bölge.
(#16602856) *
ailecek takip ediyoruz kendisini böyle severek *
Özlediğim.. Çok da oldu görüşmeyeli. Adına mailler yazdığım..
çok az miktar su sürdüğümüzde bile, bütün vücudumuza serinlik hissi verdirebilecek hassas bölge.
acilen bir kaç kitap okuması gereken yazardır. ben sana hemen bir okuma listesi hazırlıyorum yavrucuğum. ha sen hala görüşlere hakarete devam edersen, o zaman kendi görüşlerinin saygınlığını düşürürsün. bu da, görüşün için ettiğin hakareti manasız kılar. haydi canım.
(bkz: uludağ sözlük fişleme merkezi/#15432954) anti-kemalist öhö öhö.
kuran ile nutuk'u aynı kefeye koyan garip insan.

ya kuran'ı tarih-hatıra kitabı zannediyor, ya nutuk'u teoloji... zira, en az ikisinden birini okumadığı kesin.

edit:
ağrına gitmiş..*
yazarı yazarımsıyı ayırdedebilecek usta kalem. sanırsın. okudum entrylerini, bildiğim ağırkalemlerin yanında eh işte butonu gibi. durmak yok, yola devam. çabalamakla neler olur kimbilir?
ararda dört entry giren ve şey kelimesini kullanma sıklığıyla sözcük dağarcığını belli eden yazarlara pabuç bırakmayan yazarım. başkasına kalmadan kendim yazayım bunları.
(bkz: ozlemek)
(#12833152)

okuyom ben yaaa. *
söz dinlemeyen yazardır. onu dersiniz bunu dersiniz ama o yine kafasının dikine gider. demet akalın dinleyesice.
Oturdum ellerimle, sana kek yabtım..
müzikten anlayandır.
zenginlerinki kalın olur.
kurda sormuşlar neden ensen kalın, nerem doğru ki demiş.
ha bide deveye sormuşlar neden boynun eğri, kendi işimi kendim görürüm demiş.

herhalde enseyle ilgili hatırladıklarım bunlardı.*
süper çaylak yazardır.
sözlük formatından bi haberdir. çaylak olmuş iyi olmuş. bu arada okusun öğrensin bol bol.
şüphesiz ki bir erkeğin çekiciliğinde en büyük rolü üstlenendir.

(bkz: ense fetisizmi)
(bkz: atletico paranaense)