bugün

entry'ler (205)

kızların ağır aptal olması

katıldığım önerme. en zekisi bile kendinden uzun kız görse hasetinden çatlar. hee bu aptallığa bir delil midir, bence evet. topuklu ayakkap giyen bir varlık zeki olamaz...

pavyondan karı çıkarmak

bir gün yapmak istediğim taşaklı olaydır.

(bkz: sarı tutku)

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

bu şarkının ne yazık ki sözleri yok

gesi bağları

burada dolanılmaz. domalınır.

(bkz: gesi bağlarında domalıyorum)

geceye bir tweet bırak

https://twitter.com/bagga...status/649877671497871360

gecenin şarkı sözü

bişi bişi merkez bişi bişi herkes..

gerizekalı olduğunuzu varsayıp bırakıyorum bunu..

evde vücut geliştirme vs salonda vücut geliştirme

ikisinin arasında hiçbir fark yoktur. koşarken mal gibi duvara bakarsınız. çıkın biraz dışarda koşun belediyenin yaptırdığı spor aletlerinden faydalanın çılgın herifler be

bir şarkı olsanız ne olurdunuz

paco de lucia - entre dos aguas *

gecenin notu

oturdum üstadı dinliyorum yine. onun gibisi bir daha gelecek mi acaba, gelecekse de ne zaman gelir diye kendi kendime sorular soruyorum. gezi parkı olayları patlak verdiği sıra konser vermeye gelmişti, maddi sıkıntılardan ötürü allahın aydın'ından kalkıp da gidememiştim. ne olacak yahu, seneye bir daha gelir elbet, o zaman görürüm, o zaman imzalatırım gitarımı, belki elini sıkar iki hoş sohbet ederim diye düşünüyordum ama öyle olmadı. bu hayatta bir şeyi çok istiyorsan o şey olmuyor galiba. ya da sadece benim için geçerli bi durum herhalde bu, bilinmez. bi sigara daha yakayım flamenkonun seyrini değiştiren o parçasını dinlerken * toprağın bol olsun üstad, söz cennette konserine en önden bilet alacağım.

https://www.youtube.com/watch?v=lY2_eAZo4Lk

akrep burcu erkeği

adam gibi adam burcu ulan. ben de akrebim. illa bi burcu karalayacaksanız koç burcu kadınlarını karalayın arkadaşım. iyi sevişmek, sevdiğini kıskanmak, karizmatik ve zeki olmak kötü şeyler mi? egoist değiliz bazı şeylerin farkındayız sadece o kadar. tatava yapma başkan, ilerle.

lolcu kiz

lol oynayan kızı bırak, lol oynayan adam surdan suraya gidemez. retard oyunu. oyunu iyi oynayan ''olm strateji önemli yeağğğ'' diye kafa sikip kendini dünyanın en zeki insanı sanıyor. eyyorumlamam bu kadar..

sözlük yazarlarının ruh halleri

filistin gibi.. bir yanım işgal altında diğer y.. özür dilerim hakim olamadım kendime..

erkekler olmasaydı

girer girmez erkekler olmasaydı savaş olmazdı diyen insanlara şahit olmama sebep olan başlık, önerme. dönüp bi bakın, tarihte ne kadar savaş olduysa bunların çoğu kadınlar yüzündendir. bir de buna ek, kadın aklı erkek aklıyla baş edemez.

haktan canevi

http://www.youtube.com/watch?v=tOvT8QifslU

almoraima

paco de lucia ' nın müthiş bulerias'ı.

paco de lucia

Bugün tüm dünyada yas ilan edilmeli. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi gitaristi.Huzur içinde yatsın.Bir Paco daha asla gelmeyecek.

can aksoy

Hakkında atılan tweetlerin %80'lik kısmını ergenlerin oluşturduğu cani

trt nin leyla ile mecnun u yayınlaması

Trt'nin ''Dur şu saate şu diziyi koyayımda iyi reyting alırsa sürekli yayınlarız'' gibi bir fikir üzerine izlediği yoldur kanımca.

yıl olmuş 2014 baroni hala ilk 11 oynuyor

fenerden gideceği gün(!) lokma döktüreceğim adamdır.allah evine ateş salsın.

inci sözlük te küfür yasaklanırsa olacaklar

(bkz: tekniksiz ronaldinho)