bugün

genellikle kız öğrencilerdir. ve o güzel,
inci gibi yazılarıyla harikulade not tutarlar.
beden eğitiminde yapılan futbol maçlarında eğer oynuyorsa, kesinlikle ya kalededir ya da defansta. Haa bi de alakasız gözlüğü düşer maç sırasında, piç eder olayı.
(bkz: teacher s pet)
Not almayı tamamladıktan sonra notları anlayabiliyorsa güzeldir. Fakat daha iyisi vardır: Not almadan dinleyerek anlayabilen öğrenci.

edit: Eksi oylayan sevgili yazar siz not almadan anlayamıyorsunuz sanırım benim gibi. *~
kendisine her zaman en kral kardeşimiz dediğimiz bayan arkadaştır. Bir gün gelir artık ben senle konuşmuyorum, ilişkimizi çıkar ilişkisine döndü der ve gider. Defter alma muhabbeti kapanmıştır. Sonraki vizeler acı ile geçecektir. Şimdi biraz gidip muhabbet kurma vaktidir.
bir de tuttuğu notları fotokopiciye satıyorsa candır. onun götünü yalamaktansa fotokopiciye 10 kuruş 20 kuruş neyse verirsiniz, ahlaklı bir alışveriş olur en azından.
kendisini başarıya veya başarılı olmaya odaklamış, ne yapamsı gerektiğinin bilincinde olan gerçek bir öğrencidir, öyleleri tebrik edilmeyi ne de çok hak ediyor.
Bir de tuttugu notlari paylasiyorsa tadindan yenmeyecek ogrencidir.
(bkz: ideal öğrenci)
sınavlardan önce bolca beyin siken öğrencidir. "bu mu çıkmış, şu mu çıkmış?" diye konuşup durur paso.
tüm sınıfın unuttuğu ödevi öğretmene hatırlatan öğrencidir.
akıllı öğrencidir. okula şaklabanlığa değil bir şeyler öğrenmeye giden, zaman denilen allah'ın bize vermiş olduğu en büyük nimeti kendi görevini yerine getirmek için kullanan şahsiyettir.
genellikle inek olarak nitelendirilirler.
%90'ı hayatta bir boku beceremeyen loser olup çıkan öğrenci modelidir.
bazen de tuttuğu notları arkadaşlarıyla en cömert haliyle paylabilen kaprissiz öğrencidir.*
öyle ki, seni hiç gitmediğin dersin içeriğiyle tanıştırıp, hayatını kurtarandır bazen. işte böylesi candır.
öğrenciliğinin bilincinde ancak insanlığının bilincinde olmayan varlık.
arkadaşları yaz okulunda ders ve sıcakla boğuşurken, deniz kıyısında, kumsalda bira içip tembellik yapması muhtemel kişidir.
zeki olmadığının farkında olup, okulu bitirmek için kasan öğrencidir.
not alırken dersi dinlediği için, her şeyi anlamaya çalışır ve aklına takılan şeyleri sürekli hocaya soraaaar durur, dersin uzamasının baş faktörüdür. öldürülesidir. "sadece kapa çeneni ve yaz ulan!" dedirtir insana içten içe.
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)
bazen hoca sohbet ederken bile not tutabilen öğrencidir. ne yazıyorlar sürekli anlamıyorum gerçekten. aydınlatın beni
--spoiler--
not: benim efenim, ancak; bazı hatalrım yüzünden nasıl bitireceğimi bilmiyorum ben çünkü; rekalmcılık dersinden kaldım vizem 83 olmasına rağmen, çünkü; geçen hafta ban sıra gelmez demiştim geldi ben de doğr düzgün bir şey yoktu hocayla konuştum ancak; ban açok kızdı
-hayır dedi..
--spoiler--
sınavda ikinci kağıdı ister.
sınav çıkışında berbat geçti deyip neticede 100 alan öğrenci olma ihtimali yüksektir.
birgün mutlaka arka sırayada uğrayacak öğrencidir.