bugün

(bkz: victoria o muerte)
karmamın -58 olduğu göz önünde bulundurulursa bu kesinlikle ben değilim.
(bkz: altinci nesil yazarlar)*
hala yazılmamış mı
(bkz: zall)
(bkz: bos tespitlerin bos adami)
(bkz: diye dusunuyorum)
verilen isimleri subjektif olması kaçınılmazdır.

(bkz: reşat nuri güntekin)
(bkz: halit ziya uşaklıgil)

türk dizilerinin senaryolarını yazan senaristler için gerçekten sevilen yazarlardır. yoksa ne yazacaklardı bu senaristler.
her yazardır.*
her yerden mutlak bir sevenleri çıkar, çıkmaz mı? en "ucube mahlukat" bile bir sevenini bulur, duygusal açlığının en azından bir noktacığını belki bununla giderir. hayat müşterektir, herkes kucaklaşacaktır, kardeşlik doğacaktır, dünya "barış"a kavuşacaktır. hep sevgi vardır, ebedi olarak da var olacaktır!*
gönül rahatlığı içinde "buyrun benim" denilebilecek anket başlığıdır.
hatta kimsece sevilinmediğinden eminse bile insan, kendisini bir müddet sevip yazabilir..

anketlere manevi destek için örnek:

(bkz: buyrun benim)*
hiç de sevilmiyo sürekli mesj atılan yazarlar. yada bu sözlükte çok bilmişler dolanıyo 4. nesil filan ne oluyosa bunlara *
listeye benim nickiminde girdiğini görerek gururlandığım * 'kendin yaz kendin oku' modundan çıktığımın ispatı olan başlıktır.
nick altları baya bi sayfalı yazarlardır. tabi kimisi çok sevilir böyle yazarların, kimisi de nefret.
(bkz: gomer celakil)
(bkz: vivaldi)
(bkz: ahmet ümit)
(bkz: dan brown)
(bkz: stephen king)

keşke sözlüğe de yazsalar.
franz kafka.
(bkz: iki kere iki eseğin ziki)
tabikide kesinlikle,

(bkz: merhaba ben pembe tolga)
(bkz: murat menteş)
kirmiziruganayakkabi... şahsen kendisini çok seviyorum... tapıyorum adeta!
şu sıralar iskender pala.

zira aşk üzerine ne söylenilecekse hepsini söylemiş. aşk ın gittikçe bilinmezliğe sürüklendiği tam da şu sıralarda, onu tam manasıyla öğrenmek isteyenlere şiddetle önerilir
(bkz: necip fazıl kısakürek)
(bkz: cemil meriç)
(bkz: mustafa armağan)
(bkz: tarık tufan)
(bkz: ahmet şerif izgören).
(bkz: iskender pala).
Yalakalık gibi olmasin ama sağ omuzumda ki meleği tek geçerim.
(bkz: necip fazıl kısakürek)
(bkz: elif şafak)
(bkz: soner yalçın)
iskender Pala, Elif Şafak, Turgut Özakman Ve Ahmet Ümit. Arada Tess Gerritsen olabilir.
(bkz: brian greene)