1. 1.
  muthis bir akademik kariyere sahip****, asmis bir matematik yetenegi olan columbia da fizik ve matematik profesorudur. ayni zamanda bir rhodes scholardir.

  the elegant universe adli belgeselin samimi anlaticisidir. tez zamanda gidip tanisacagimdir.
  1 ... optimus prime
 2. 2.
  galatasaray cafe crown yeni transferi olan ABD'li forvet.
  ... tsigalko
 3. 3.
  sonunda bugun new york metrosunda denk geldigim ve tanisma firsatim olan insan. cumaya bilim festivali var, mail at bana sana bilet vereyim dedi, beni de pek sevindirdi.
  2 ... optimus prime
 4. 4.
  evrenin zarafeti-süpersicimler, gizli boyutlar ve nihai kuram arayışı adlı popüler bilim kitabının yazarıdır.
  ... mchncl ngnr
 5. 5.
  the elegant universe adlı belgeseli sunan kisidir.
  ... noktayi koyan adam
 6. 6.
  evrenin zarafeti adlı eserini okuyup anlatımını çok beğendiğim fizikçi. Diğer kitaplarınıda almayı düşünüyorum.

  (bkz: evrenin dokusu)
  (bkz: saklı gerçeklik)
  ... pamphilos
 7. 7.
  (şubat 9 1963 doğdu)), ABD'li teorik fizikçi ve sicim kuramcısı. 1996'dan beri Columbia Üniversitesi'nde profesördür, 2008'de kurduklarından beri Dünya Bilim Festival'inde yöneticidir. Calibu-yau şekilleri ile alakalı olarak ayna simetrisi üzerinde çalıştı.Sicim kuramının günümüzdeki en önemli savunucularındandır.

  Özellikle sicim kuramı ile ilgili popüler kitapları ile tanınmaktadır.Bu kitaplardan bazıları Evrenin Dokusu,Saklı gerçeklik ve Evrenin Zerafeti hatta bu kitabın konularını içeren bir belgeselde çekmiştir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Brian_Greene
  ... hasmet ibriktaroglu
 8. 8.
  fizik dünyasının tatlı çocuğudur. fizik,matematik, teknoloji gibi alanlara yönelik düzenlenen world science festival programlarının aktif katılımcısı ve düzenleyicisidir. en karmaşık teorileri bile ortalama beynin anlayabileceği şekilde anlatır. fizik aşkımın en büyük ateşleyicisi olmuştur ve her izlediğimde/dinlediğimde kendisini, aşık oluyorum. bir kahve eşliğinde uzun uzun evren hakkında konuşabilmek isterdim.
  1 ... gesibaglari