bugün

(bkz: antonio vivaldi)
başlığı yönlendirilen bahtsız yazardır.*

hoşgelmiş bu arada.
sayesinde bursa teknik üniversitesinin varlığını öğrendiğim hoşgelişler ola yazarı **
hoşgelişler eyledik.

vivaldi ile her gün yeni bir bilgi köşesine hoşgeldiniz efenim dedirtir adama. *
müzikle bağlantısının ne derece olduğunu merak ettiren yazar .
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
hoş gelmiş, hoş nickli yazar. (#14086073) bu entry de bahsettiği arkadaşın akıbetini merak etmekteyim.
klasik müzikle alakam yoktur fakat antonio vivaldi'nin hayatını incelemiş hayali tanıtımlar yapmış yazardır.

ayrıca merak edenler için #14086073 bahsettiğim hayvanın en yakın zaman da gebermesi diliyorum ve takipteyim. akıbetine gelirsek şaşırılası bir durum tüm beddualarıma rağmen yaşıyor.
mutsuz gecelerimin en nadide dostu. gerçi antonio'dan bahsediyorum; ama bu vesile ile de yazar arkadaşa selam ederim.
four seasons isimli konçertosu efsane olmuş, günümüzde dinlenme tesislerinde bile çalınır hale gelmiş 1700 lü yılların papaz, kemancı ve bestecisi.
aynı zaman da sekizinci nesil bir yazarımızdır. sevgilerimle. link de kendisine hediyem olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=nGdFHJXciAQ
(#14356928)

salakça durumları sarışınlara mal etmek de neden? diye sormak istediğim yazardır.
(#14086073)
öldüm gülmekten.* bu ne sinir arkadaşım.
sevgi pıtırcığıdır.
(#14610662)
hayalimi anlatmış yazardır. sabah sabah mest oldum.
(#14610662) 'olucak' yazarıdır.
takip edilmesi gereken yazarlardan.
(#15010282) kapağı yerine tek bir bakınız ile usulca bırakma yeteneğine sahip olan yazardır. güldürerek helali hak etmiştir.
(#14086073) şimdi gerçekten helal. bildiğin kahkaha attım.
(#14142539)

tam bir dingilimsi,sığırsonik ve bir noktan haberdar olmayan avanak beyinsiz kızlardan
Kullanıcı adı gibi sanatsal paylaşımları olacağına da inandığım bir yazardır.
http://www.youtube.com/wa...mp;NR=1&v=aFHPRi0ZeXE
l'estate i ile her mevsimimi şenlendirmiş büyük üstattır, imrenilen uçmuş müzisyenlerden biridir. klasik müzikten pek haz etmememe rağmen bana kendisini sevdirmiş nadir klasik müzik bestekarlarından bir tanesidir.
(#15329265) serzenişinde haklı olan yazar. *
http://www.uludagsozluk.com/e/14142539/

edit: dünyadan haberi olmayan yazar. kürt insanına iftira atabilecek cürreti kendinde bulabilen yazarımsı.
(#15543747) gülümseten yazar.
elinde belgen olmadan insanları
karalıyorsun, iftira atıyorsun.
benim veya bizim bilmediğimiz
bir delil varda kendini haklı mı
sanıyorsun viveldi halbuki senin
tek yaptığın zaman aleyhine akarken bocalamaktan ibaret. bu
akılla kaybedeceksin biliyorum.
şunu da bil ki türklükse senin
gibi kırma melez de değilim. saf
tatar türküyüm türkistandan
kırıma ordanda türkiyeye göç edenlerden. ama ırkçı değilim