bugün

başlığı tarafımca açılasıca mükemmel bir varlık, mükemmel bir yazardır. seviyorum ve beğeniyorum kendisini. evlenme teklif etcem buna.
dokuzuncu nesil yazar. atatürk başlığında bana saydırmış ama olsun canı sağolsun.

edit: modern kole isimli yazarın yazdığını okuduktan sonra şunu eklemek istedim.
gerçekten ne boktan bi nick bu.
komik olmayan bir nicke sahiptir.
matematiği süper camel seven yazar.
(bkz: #14816676)
polis ile gerçekten yaran bir diyalog geçirmiş yazardır. var olsun. iyi geldi gece gece.*
agresif, kompleksli, asabi,

amaaaa

sinirlerini aldırınca da kedi gibin bir insan.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/recep-ivedik-4698/
(#14821314) entry'sindeki serzenişini haklı bulduğum ve beni güldüren yazar.başarılar hacım.
nesildaş ayrıcanada kafadaş geldi bana hayırlı olsundur.
sagopa'yla bir alakası olup olmadığı merak edilen yazardır. sonuçta şu da var: (bkz: iki kere iki sagopa nın siki)
yarıyor efendim durduramıyoruz.
iyi dileklerimi sunduğum yazardır. zor bir işe imza atmakta.
bir tek dileğim var sabırlı ol yeter.
ilk gördüğüm zaman sağlam güldüğüm nicktir.
ne 'zik'miş arkadaş 2 gündür sol frameden düşmedi.
anneler gününde şehitlikteyiz zirvesi fikriyle beni benden almış güzel insan. tanışmadık ama sevdim kendisini.
Tatlı, sert, yanlış anlaşılmaya müsait biri, iyi biri iyi.
(#14831226) Entrisindeki son edite yürekten katıldığım yazar.* biz ona komiklik değil saçmalık dioruz çünkü*.

Şaka şaka bi dahaki sefere daha mantıklı senaryolar yazarsın inşallah dinimiz amin.
"mardin mardin olalı böyle boktan ergen nick görmedi" dediğim yazar evladımız.
Sohbeti guzel niyeti güzel , haccdan yeni gelmis olduğunu (!)düşündüğüm, iyi bir insan olmayı başardıktan sonra yazarlığını araştırma pesine düşme gereği duymadığım kafa bir yazar. (bkz: hadi bakalım haccıi)
(#14885452) ileri görüşlü yazar. kahin olduğunu düşünüyorum.
kesin biri beni çağırdı yahu...
(#14907175)

lafı gediğine oturtan yazar. helal olsun.
9. nesil yazar. tatlı bir insana benziyor, bir akşam başbaşa maklube yiyip sabaha kadar hoyratça zikretmek istiyoum kendisiyle.
aslan parçasıdır. her yazdığına artı veriyorum bundan kelli...
iyi çocuktur bilirim.
sözlüğü foruma çeviren nadide yazarlarımızdan.
güncel Önemli Başlıklar