bugün

nokia nın 3310 ürünüdür.
sony ericsson k790i. etrafındaki çeliğimsi sert kasadan dolayı pek bi sağlam.
ericsson 688 çelik kasa ile modifiye edilmiş modelleride vardır .
tarihe karışma üzere olan nokia 3310'dur...
6630 unda aralarında olduğu telefonlar silsilesi. * yüzlerce düşürmüşlüğüm vardır ama bir iki çizik dışında bir şey olmadı telefonuma.
5110 dur o.
bilinen en sağlam telefon sonim'dir.
http://www.toughestphone.com/
pabuç kadar olan ilk panasonic. öyle böyle değil kardeşim, ailede nesilden nesile dolaşıyor. başına neler geldi, bana mısın demedi. baktıkça, cep telefonu diyesi gelmiyor insanın. onu alacak kadar büyük cep yoktur hiçbir giyside.
takoz olan telefonlar sağlamdır.
nokia 5110 dur.Defalarca düşmesine,fırlatılmasına,merdivenlerden yuvarlanmasına rağmen hiç bi sorun vermeyen,ısrarla çalışmaya devam eden nadide telefondur.
nokia 2100
tekme, tokat ve bilimum darpa dayanabilen zamanının caanım ankesörlü telefonları.
(bkz: ericsson a1018)
çevirmeli telefonlar. yemeğin altını kontrol etmeye çalışan tüm kadınlar defalarca düşürmüştür. dandik bir zil sesi gelir başka da bir şey olmaz.
nokia 1600. arkadaşım kaç defa kafama fırlattı, üstünde iki saat oturdum, suya düştü ama telefonda bi bok yok.
Askeri sahra telefonlarıdır. Sırtta taşınır. Dibinde top patlasa, üstünden tank geçse gene çalışır meret. Öyle yapmışlar.

Bir de ufaklar bilmezler eskiden bir nokia 511o varıdı. Çok şahane bişeydi. Bende var hala evde dolabın altına koydum.
(bkz: nokia n73)
nokia telefonlardır telefon o kadar yere düşer bir şey olmaz, nedense nokia telefonlar düştüğünde 3 parçaya ayrılır hemen, kapak batarya telefon olarak bu sayede darbenin etkisini mi azaltıyor ne bilemiyeceğim ama kolay kolay bozulmadığı kesin.
(bkz: ericsson gh388)
arabanın lastiğini değiştirirken takoz niyetine tekerin altına koy o dereceydi -ki zaten üzerinden araba geçmişliği de vardı, devamında tık demeden tıkır tıkır çalışmaya devam etti yıllarca.
ericsson'ın serçe parmağım boyutunda anteni olan tüm modelleri.
(bkz: takoz)
nokia 6110.
kim ne derse desin 6600 gibi bi telefonun varsa sırtın yere gelmez 4 senedir kullanırım maşallahı var...
%100 (bkz: alcatel one touch easy)
(bkz: nokia 3310)
nokia 5210 zannımca ki kendisi ilk telefonum olur. başına o kadar çok şey geldi ki yine de 1 kere bile servise gitmesine gerek kalmadı emektarım benim. zaten kendisini samsungla aldatmaya karar vermeseydim beni bırakacağı da yoktu, hala daha usul usul beklemededir belki bir gün geri gelirim diye.