bugün

ericsson A1018. telefonla futbol maçı yaptığımız zamanlar olmuştur.
(bkz: motorola v3i)
-bu ne yılmaz?
-ericson ga628 ağam.
nokia 3310. duvara fırlatırsınız..dağılır..birleştirsiniz hiç bişe olmamış gibi çalışır.olan duvara olmuştur bu arada tabi sıvası boyası vs neyi varsa dökülmüştür.7sene oldu sanırım lanet telefonda bozulmaya dair bi belirti yok çıldırıcam!
nokia 5100 ; su geçirmez.

sony ericsson s700i ; bataryası çok dayanıyor.
sony ericsson k700i: sifonu çektiğiniz anda tuvaletin içine düşse bile çalışıyor canavar gibi. tabi o 1 saniye içinde gözünüzü karartıp elinizi tuvaletin içine sokmanız gerekiyor.
sony ericsson w610i: bencilseniz ideal. ne oyun çalıştırır, ne kulaklığı başka telefonunkine uyar. birisi isteyecek olduğunda "siktir lan" diyebilirsiniz rahatlıkla.
112 Acil yardım , 155 polis imdat etc. *
110 en sağlamıdır. ev yanar ondan sonra gelirler...
(bkz: ericsson a1018)
halat ve derby yapıştırıcıyla cebe tuturulmuş olanlardır. şimdi demeyin geyiğin ne luzmu var. var tabi, hangi telefonu tuzlu suya atıp mangala atınca tutuşmadı ara kabloları. yok böyle bir telefon, benim sağlam anlayışım bu! ıslayacaksın ıslanmayacak, yakacaksın tutuşmayacak. o kadar!
kesinlikle nokia 5110'dur. suya düşürdüm çalıştı, yere düştü çalıştı, arkadaşımın kafasına benim tarafından hızlıca düşürüldü yine çalıştı. işin aslı ben hayatımda bu kadar sağlam bir telefon görmedim. üzerinden yıllar geçmiş; kendisi emekliye ayrılmış, bataryası ölmüş olsada kendisi hala 18'lik delikanlılara taş çıkaracak şekilde çalışmaktadır.
5110. bildiğin takoz. hep sağlam olur.
samsung sgh e730 model telefondur. 7 yıldır çalışmaktadır. yenisini almak için bozulmasını beklemekteyimdir 2 yıldır. sevgili olsa evlenilip çoluğa çocuğa karışılırdı. ama o gözle bakmadık birbirimize.
şu videoyu izlediğimde sony ericsson xperiadır diye düşündürmüştür.

http://www.youtube.com/watch?v=yi5pqtIYr2U
samsung D 600.
nokia 6100 her türlü darbe testinden başarıyla geçmiştir.
(bkz: samsung f210)
samsung'un bir modeli. şu an hatırlamıyorum. Üstüne çıkıp hopladım ama ekranı bana mısın demedi. gerçekten.
Iphone 4s.

3 yil olacak tik demedi.
Iphone 4s.

3 yil olacak tik demedi.
nokia n9. çok donanımlı değildir, işletim sistemi tırttır falan ama 3 senedir sorunsuz idare etti. ha, tavsiye etmem, orası ayrı.
3 ayrı telefoncuya da sordum geçenlerde 800 liraya casper via5 dediler.
kasası (metal) ve ekranı düşmeye karşı iyi dayanıyormuş. kamerası da çok iyi.
iphone 4s. kusmuk ve su dolu kovaya düştüğünde bile bir şey olmamıştı.
iphone 4s 3 senedir kullanıyorum ama son 1 yıldır wifi yok bozuldu soluk gosteriyo. Sağlam telefondur arada benim gibi şanslılara denk geliyo iste hatalı olanlar.