bugün

Çok araba gördüm ama en beğendiğim Mercedes s400d idi. Böyle bir konfor yok. Ben bunu alırsam ev almaya gerek yok. içimde buzdolabı bilene var. Efsane resmen.
yüzlerce araba görmedim elbette ama ehliyet kursuna yazıldım, çalışırken manitin arabası, babanın arabası, onun bunun arabası derken bir sürü arabaya bindim. Toyota corolla 1.3 ve dacia sandero güzel gibi şuan.
Ben 5-6 yaşındayken eşeğin heybesine binerdim.

Böyle bir şey yok.
bindiğim arabalar arasında en rahatı olanı c180 idi. sanayiye benim arabayı almaya giderken birisi bırakmıştı. yol sesi yok, motor sesi gelmiyor, takır tukur etmiyor, gaza dokununca bile anında gidiyor güzel bir arabaydı.
Mercedes e den, bmw 5 ten, audi 4 ten sonrası.
Doblo. Uzun yola çıkmayan bilmez. Herbikesler yere yakın arabalarında çöğdürür gibi otururken sen yedi köyün ağası gibin Kubara kubara oturursun. Hele o döş yok mu döş. Herbişey eliyin altında ya la. Şimdi bazı kendini bilmezler çıkıp yok kuruz kontırol donanım felan diyecek. La gardaş rabbım herkese akıl fikir vermiş. Biz bacanağınan denedik pınarbaşındaykana gaza tuğla koyduk mucur’a kadar getti ya la. Hemi araba da geniş zatı. Salon gibin. Ferah ferah öfff. Bagaj desen 3-4 kişi rahat sığıyo. Mazut desen gohluyo gohluyo. Konya’yı bi baştan bi başa get gel. ibre oynamaz. Ondan kelli araba dedin miydi benim nazarımda doblodur.

Edit: eksikeyen ibne seni doblonun arka koltuğunda zkerim!
Kapıyı açıp içine yerleşirken, şirinlerin evine girer gibi hissettirmiyorsa bence rahat arabadır.
https://youtu.be/M-BKC7R3nCI

Volvo olsun çamurdan olsun.
Malûm, güvenlik hissi...

https://youtu.be/goo_WEtxpGI
(bkz: tofaşk)
Muhtemelen hiç bir Altmışlı yıllar impalasına binmediğiniz için buraya çer çöp bi sürü şey yazmışsınız.
arkadaşınızın arabasıdır.
Özel şoförünüzün kullandığı, sizin arkada oturup keyif yaptığınız bütün arabalar rahattır.
Chevrolet markasının Cruze modeli çok rahat. Bana göre gidişi de yeterli. Dün 550 kilometre yol geldik bu araçla ve gerçekten çok rahattı. arka taraf baş mesafesi sedan modelinde biraz kısa ve rahatsız ediyor olsa da, araç genel olarak rahat ve güzel bir yol tutuşuna sahip.
Eski amerikan arabaları. Arka koltukta orgy bile yapılabilir.
Şu ekonomik durumda alabildiğin arabadır.
Fiat, Renault hariç diğer üst segment dolu araçların çoğu aşırı rahat. Araba kiralama hobisi olan Bir insan olarak söyleyebilirim ki peugeot ve citroen bile müthiş araçlar yapmış. Teknoloji gelişiyor artık kötü araba kalmadı sayılır. B sınıfı araçlarda özellikle markalar yarış halinde bu yüzden en iyisini yapmaya çalışıyorlar.
amerikan arabaları bana acayip konforlu geliyor. bu amerikalılar keyfine totosunun rahatına düşkün insanlar bence.