bugün

amerikan arabaları bana acayip konforlu geliyor. bu amerikalılar keyfine totosunun rahatına düşkün insanlar bence.
Fiat, Renault hariç diğer üst segment dolu araçların çoğu aşırı rahat. Araba kiralama hobisi olan Bir insan olarak söyleyebilirim ki peugeot ve citroen bile müthiş araçlar yapmış. Teknoloji gelişiyor artık kötü araba kalmadı sayılır. B sınıfı araçlarda özellikle markalar yarış halinde bu yüzden en iyisini yapmaya çalışıyorlar.
Şu ekonomik durumda alabildiğin arabadır.
Eski amerikan arabaları. Arka koltukta orgy bile yapılabilir.
En konforlu araba Amerikan arabalardır adamlar keyiflerine düşkün arabalarınıda öyle yapmışlar şimdiki arabam eski model bir amerikan aracı onlarca araba aldım ama sıfır araba dahil hiç biri şu an ki arabanın verdiği konforu vermiyor.
Chevrolet markasının Cruze modeli çok rahat. Bana göre gidişi de yeterli. Dün 550 kilometre yol geldik bu araçla ve gerçekten çok rahattı. arka taraf baş mesafesi sedan modelinde biraz kısa ve rahatsız ediyor olsa da, araç genel olarak rahat ve güzel bir yol tutuşuna sahip.
Özel şoförünüzün kullandığı, sizin arkada oturup keyif yaptığınız bütün arabalar rahattır.
Mitsubishi Carisma dır. En son 2004 ya da nadiren 2005 modeli var. Lakin böyle bir araba çoğu 2015 2017 modelde yok. Yok abi binmeyen bilemez. Binen hastası oluyor.
senin olandır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.