bugün

Sinektir efendim sinek. Adamı hayattan bezdirirler. Hele bir de sivri sinekler var ki gecenizi Mahvedebilir. Hiç sevmiyorum bu hayvanları.
insandır.

biri yapacaktı bunu
öküz başlı antiloptur efendim. gerçi pis midir tam da bilmiyorum ama, bu kadar pis bir isme sahip olması, bu yönde fikir geliştirmeme neden oluyor. yazık la hayvana. böyle isim mi verilir amk.
ışid tir. beynine nasıl sıçmışlarsa artık. böyle rezil hayvan olmaz olsun.
pis hayvan yoktur. kendine bakmayan hayvan vardır.
tecavüzcüler.
aslında pis hayvan yoktur. hayvanın doğası neyi gerektiriyorsa onu yapar. bu bir seçim değildir. dolayısıyla pis hayvan veya temiz hayvan diye bir şey yoktur.
domuz. rivayet odur ki; eşini kıskanmayan tek canlı domuzmus, o yüzden haram edildiği söylenir.
(bkz: hamam böceği) tiksindiğim tek hayvan. Görünce tüylerim ürperiyor.
domuzlara laf etmeyin alah yaratmış yarattığını lanetleme biz yamyam değiliz az daha çok insan olalım sevgili saygılı olalım.
görsel
Kesinlikle kedi değil .
hamam böceği, lağım faresi, domuz, su aygırı.
domuz olduğu söylenir.

kediye pis diyen de zır cahildir. sebebine gelince kedinin dilindeki salgı bildiğin antiseptik özelliktedir. kediler vücutlarını yalayarak bir nevi banyo yapıp temizlenmektedir. ve bunu günde neredeyse 5 kez yapmaktadır.

ne kedisi yani yaaapraaaam.
Sırtlan çok kötü kokar diye bilirim. Kokarcadan bile.
Ördek

Suyunu ayrı yemini ayrı koyarsın yere talaş serpersin, suyuna sıçar yemiyle karıştırır üstüne yere döker öyle yer.
domuzdur afedersin.
insan.

insan dedim ya işte niye soruyon entry nerde diye?
insanoğlu.
pis hayvan yoktur,

hayvanları kirleten canavarlar vardır. (eşeklere saygı)
Bence hamster. Besleyenler bilir iğrenç kokarlar.

Hamamböceği diyen arkadaşlar, hamamböceği yeryüzündeki en temiz hayvandır. Ona bir insan bile dokunsa hemen kendini temizlemeye çalışır.

Görüntüsü yüzünden bu düşünceler, önyargı işte.
Kedi diyenler neyin kafasını yaşamakta acaba? Kedi kadar temiz hayvan mı var?

En pis hayvanı bilemiycem ama en pis canlı yüzde yüz insandır.
pis i pis i.
görsel

Biri de budur. Dünyanın en tembel hayvanı olarak bilinen bu canlı bedeninde bulunan mantar ve tüylerinin arasında bulunan güvelerle yaşar. Dışkılamak için, 15 günde bir bulunduğu ağaçtan yere iner.
tavuktur.
komodo ejderidir.

edit; ağzında o kadar cok bakteri vardirki kurbanin sinir sistemini kilitler.

ama taze yemek çok severler. hayvan felç durumundayken canli canlı yer.