bugün

Yapıldığı takdirde en çok mutluluk hormonu salgılatacak iş türüdür. Kişiden kişiye değişebilir. Söz gelimi bir insan otelde resepsiyonist olmaktan çok keyif alırken bir diğer insan sahilde turistlerin düşürdükleri kolye, zincir gibi materyalleri toplamayla uğraşmaktan haz duyabilir.
Herkese gore farklı olabilir. Zevklerin ve yeteneğin neye yonelikse o senin için daha eğlenceli olur.
Öğrencilik.
Vize-finaller dışında ne yapıyoruz ki? Ye iç yat, gez toz Eğlen, istediğini araştır öğren, hobilerine milyarlaaarca saat ayır. En kebap meslek aynı zamanda. Her şeyden memnuniyetsizlikle bahsetmeye bayıldığımızdan; bunu da şu an sevmeyip, mırın kırın ediyoruz halimize. Çok normal, işimiz bu bizim. Tatminsizlik... iş hayatına atılınca dumur olmasak bari.
(bkz: doktor)
belediye başkanlığı. düşünsene o ilin reisisin. her türlü yetki sende.
E-sporcu olmak sanırım oynadığın yerden kazan rüya gibi ama olan oluyor bea.
öğretmenlik. yan gel yat.
Turizm rehberliği. Yapmak istiyorum. Hem geziyorsun hem yeni insanlarla tanışıyorsun bence gayet zevkli..
Başbakan aq çal çal ye.
Belediye başkanlığı. Twit at dur.
Filozof olmak.

Düşün bir Nietzsche olduğunu.
Cumhurbaşkanlığı. arada bir hayret edersin tamam. Yurt dışı geziler, protokol yemekleri, köşkte yaşamak, her türlü masrafı devlet bütçesinden karşılamak. Gayet keyifli olsa gerek.
sanat tarihi veya arkeolojidir.
kazılar, restorasyonlar, konservasyonlar derken tarihe bizzat tanık olursunuz.
bin yıl evvel yapılmış bir çömleği elinize alıp, hasar görmesin diye azami dikkat ederek tutmanın verdiği haz, heyecan, paha biçilemez.
Her insan için değişken, öznel meslektir. Benim için en keyiflisi gazeteciliktir.
kişiden kişiye değişen meslektir. futbolcu olmaktır kanımca.
yattığınız yerden para kazandığınız meslektir. anladınız siz onu...
gezi programı sunucusu olmak bence.
Hemşirelik.

Şaşırmayın, ben çok seviyorum. Insanlara yardım etmek, destek olmak ve gözlerindeki mutluluğu görmek çok tatmin edici.
meslegimdir, sayesinde dünyanın dört bir yanını da gormusumdur... en keyifli meslek her günü sürprizlerle dolu olanıdır.