bugün

ne yazık ki yerlerde olan zeka seviyesidir. zira tv8 demek acun programları demek olduğundan dolayı türkiye'nin en acınası kitlesini oluşturur bu tipler.
Cartoon network izleyen yazarın beyanıdır.
Zeka seviyesi düşük kişiler tarafından belirlenmesi enteresandır. Açık ve net.
cartoon network ile uzaktan yakından ilgisi olmayan seviyedir, zekadır her ne boksa. zira camp lazlo bence çok güzel. ya da ben de gerizekalıyım.
12.5 falandır.
Ak troll'lerin zeka seviyesidir. Yani oldukça düşüktür.
Flash tv yi izleyenleri yeglerim. Kardesimi kardeslikten reddetme nedenim.
düşüktür. Çünkü gündemden uzak kalmaya razıdır. Beyni saçmasapan programlarla uyuşturulmuştur. Düşünmek, sorgulamak gibi dertleri hiç olmamıştır. Yazıktır, kocaman bir yazıktır. Zeka seviyesi mi demiştiniz?
tamam can sıkıntısından izleyenleri geçtimde ulan birde kendini kaptıranlar var. onların yerine bir kere daha utandım şimdi.
ağır işsizdirler .
TV8 iZLiYORSA, ARTIK ONDAKi ZEKA DEĞiL, MEKA OLMUŞTUR DiYE DÜŞÜNÜYORUM.

1)iŞSiZ, iŞSiZ KONULAR AÇARLAR.

2)ZEKA GERiLEMESi OLUR.

KISACASI KENDiNDE DEĞiL DE BEYiNiNDE Sıkıntı YARATıR.
Erkekte ayakkabı numarasını kizda sutyen olçusunu geçmez.
Yazık.
babamın zeka seviyesidir.

buradaki herkesi pisa kulesine düz çıkarıp ters bafiler.

bu arada pisa kulesini o kadar abartmayın ortada bulunan perde kısımlar ile öyle yatay bir bina yapmak veya binanın ağırlık merkezini tam momentin sıfır olacağı noktaya getirmek tüm marifet.

neyse babam tv8 izliyor. sonra beyaz tv'ye geçiyor. baktı olmuyor halk tv derken imc tv.

adam tek başına meclis gibi amk.

arada kendi ile de tartışıyor.
ne seviyede olduğu belli olmayan seviyedir.
Ayakkabı numarası civarlarındadır. Beyin yamyamı acun un 40 dakika reklam koyduğu programlara ağızlarını ayıra ayıra bakarlar.
zeka seviyesi, izledikleriyle değil yaptıklarıyla ölçülmesi lazım bence.
sabahtan akşama kadar "turabi şunu yaptı" , "taner bunu yaptı" , "big brother evinde kim kimi düzdü" , "ses yarışmasında kim kimi seçti" gibi konuları sanki vatan meselesi gibi ciddi ciddi tartışıp , bu konulara kafa yoran zavallı insan seviyesidir.
sozlukte yazmadigi zamanlarda bunun altini ciziyom bakin sozlukte yazmadigi zamanlarda atom parcalayan yazarlarin elestirdigi zeka seviyesi. siz atomu parcalayadurun ben survivor'in baslamasini bekliyom.
(bkz: parçaladığınız atomlar dötünüzde patlasın)

eminim bunu sorgulayan insaninkinden daha yüksek bir seviyedir.
bence yoktur. aksini iddia edenin de yoktur. saçma sapa programlar izleyip gününü hiç eden, kendine bir şey katmaktan aciz asalakları da savunmanın bir mantığı yoktur.

herkes bunlara dikkat etmeli ve saçma sapan programlar izlememeli. hatta mümkünse evinizde televizyon bile bulundurmayın. çocuğunuz varsa o minnağa da izletmeyin.

televizyon ve içinde dönen saçma sapan programlar toplum için ciddi bir yaradır.