bugün

Daha dün evsizim diyordu.

Şimdi kimleri satın alıyor...

görsel

43 milyar dolardan masaya oturan Musk, Twitter'ı 44 milyar dolara satın almış oldu.

https://www.milliyet.com....dolara-satin-aldi-6744375
helal olsun adama .. seviyorum bu adamı kafasına göre ne ısterse yapıyor.
Bizide satın alsa keşke.
umarım ifade özgürlüğüne saygılıdır.
oh be, o da kurtuldu biz de kurtulduk.
elon musk aptal mı, bu kadar para nasıl verilir?

alt tarafı bir site evet sonuçta uludağ sözlük gibi bir site, allan salaa...

yok lan yok trollahahahaha...
Alo Engin vakasıdır.
bazilarinin gerceklerine benim hayallerim bile yetisemiyor.
Zall’ı heyecanlandıran haber.

Bu site 44 bin tl bile etmez be ablacım, maalesef…
Umarım siteyi daha iyi durumlara taşır da “götü benimki gibi olmayanlar da kendime kızım demesin” twitleri görmeyiz artık.
uludağ sözlüğü de alırsa tam olarak misyonunu tamamlamış olacaktır...
çakma nikler olmayacakmış . herkes gerçek adıyla yazacakmış.

noluyoz yahu. global nazizm falan mı ortaya çıktı.
Uludağ sözlüğüde alsın az kalkınalım.
Yanlışlıkla benim ibanıma falan yollasa parayı keşke. Vallaha billaha paranın 5 milyon tl'si hariç hepsini geri yollarım. 5 milyon tl onun günlük harcaması, benim ömür boyu krallar gibi yaşamam demek aq.
bugün gördüğüm habere göre her üyelik kimlik numarasıyla gerçekleşecekmiş umarım tüm internet alemi bir şekilde buna mecbur kalır elbette her birimiz bunu aşmanın çokça yolunu buluruz ve bulacağız da fakat fake hesapların ve trollerin bu derece yaygınlaşması hoşuma gitmiyor herkes istediği her şeyin propagandasını yaptırıp çoğunluk böyle düşünmese bile iyi para verdiği taktirde öyleymiş gibi kitleyi inandırabiliyor önüne geç elon dayım.
Ehehe herkes kimliği ile girecekse dedemin kimliği ne güne duruyor.
Dede seni Twitter fenomeni yapacağım gerçi Silivri soğuktur ama girince alışırsın artık.
Bu amina kodugumun yahudisi, cok uzun zamandir twitter'i satin almak icin ugrasiyordu zaten. Hatta spacex denemelerinden once bile denebilir. Dun gundeme gelmis bir mevzu degil. Bu amina kodugumun yahudisi, aklina eseni yapmiyor. Herif, paralari kemiksiz cukkalayabilecegi yerlere atini oynuyor. Bu kadar embesil olmayin. Kimseyi de koru korune desteklemeyin. Acin google'dan, yabanci sitelerden arastirin.
Evi yok ama Twitterı var. Vay be!
Manipülasyonu seven bir abimiz. Twitter en büyük manipülatör araçlardan biri. Ve bu güç bu adamın elinde.
ne zamandır uyarmaya calisiyorum.
daha bugün yine yazdım.
(bkz: peter thiel/#45517575)

Sosyal medyayı elinde tutanlar, dünyaya yön veren oluyor.
yatırdığı 44 milyar dolar ona 10 katı olarak geri dönecek.

Bu adamı hala tanrisallastiranlar var ya, işte onları anlamıyorum.
facebook, instagram, whatsapp kullanarak bireysel özgürlüklerini vermiş olanlara artık Tweeter kullanıcıları da eklendi.

"amaaan bizim neyimiz var ki alsinlar?" diyenler!
Belki karnınız tok, susuz da değilsiniz ama özgürlüğünüz elden gidiyor, haberiniz olsun!

zall!
Sen de ayağını denk al!