Kaldı mı böyle iffetli, ahlaklı, namuslu, kendini evleneceği kıza saklayan dürüst erkek?
Ya şimdikilere bakıyorsun hepsi karı kız peşinde uçkur beyinli. Azıcık efendi olun ya. Evinizden kırmızı kravatınızla çıkmayı hayal edin, unutmayın namusunuz en büyük çeyizinizdir adam olun akıllı olun.
kızmayın ama benim işte. çoğu erkek onca haltı yer ama, eli erkek eline değmemiş, sütten çıkmış ak kaşık kız ister. bir erkek nefsine sahip çıkamıyorsa, kusura bakmasın ama eli erkek eline değmemiş kız istemesin. hak etmiyor çünkü.
Kızların arayıp bulamadığı???? Lan ne alakası var. Bu erkeklerden yüzlerce var. 20 yaşıma kadar ben de bunlardandım. Üstelik cidden yakışıklıyım. Övgü için demiyorum yani sarıya dönük kumral 3 numara saçın yakıştığı bir kafa ve yüz yapısı yeşile dönük göz rengi simetrik ne kalın ne ince kaşlar kalemle çizilmiş gibi dudağım var. Saç sakal yönünden problemim yok. Yani tipim böyle. Tipte kurtarmıyor ki anam. Görmüyonuz ki arayıp bulasınız. Varsa yoksa her kızın sevebileceği tipte adamlara gidiyorsunuz çünkü. Arayıp bulamıyormuş. Hayır ne arıyorsun ki aq. Hee altında volvo Mercedes olsun iyi işi olsun sosyal hayatında itibar görsün diyorsan ama aynı zamanda kız eline değmemiş olsun diyosan bulamazsın. Onun için sıraya giriyorlar zaten. Yani mevzu buradan kaynaklanıyor zaten.
Bulursam kolundan tutup soluğu evlendirme dairesinde alıp helalim yapacağımdır. Belki ay em seni yaşatamam mühendis maaşları malum ama yine de geçinir gideriz yani.

Sen benim alnıma yazılmış bir yazı, henüz doğmamış çocuklarımın babası, evimin direği, ciğerimin köşesisin.
Var mıdır öyle bir erkek ?
burada "bulunması imkansız" olarak tanımlanan erkek. dünyanın bin hali ve insanların milyon çeşidi bulunduğunu bilemeyecek kadar ufak bir pencereden dünyayı seyreden insanların tanımı böyle olur.

böyle erkekler vardır. bunun bisürü sebebi olabilir. aseksüellik, özgüvensizlik, dini inanc, utangaclık, kendini çirkin görmesi, güçlü bir irade vb. vs. herşey olabilir.

kirli insanlara göre dünyada temiz kimse yoktur. çünkü onlar kendilerinin kirli oluşları nedeniyle başkalarının temiz kalmış olabileceği gerçeğine inanmak istemezler. bu gerçek vicdanlarını rahatsız eder.

dünyada temiz erkekler var, dünyada temiz kızlar var. var olmayada devam edecekler. siz yok sanın. siz ancak kirlisine layık olduğunuz için size göre yok evet.
Yoksuldur, imanlıdır. Bu yüzden evlenmeye gücü yetmediği halde zinadan da uzak durmuştur.
sayıları oldukça az olan erkeklerdir. düşünüldüğünün aksine gayet eli yüzü düzgün, zeki insanlardı rastladıklarım fakat doğru insanı bulma takıntıları karşı cinsle el ele tutuşmalarına dahi engel olmuş.
saygı duymak gerek.
bakire kız isteme hakkına sahip kişidir.
Eller değdi,
Dişi kedim patisini Sürtmustu sayılıyor mu acaba?

Kadın eli degmemis er kişidir.
Gay olma ihtimali olan erkektir. Kadın eli değmeyen o ellere bol bol erkek eli değiyordur.
Bu da bir ihtimal. Bir de böyle düşün.
(bkz: silahın tutukluk yapması)
Ben bir keresinde istanbul'dan yalovaya yeni gelmiş bir ablaya hoş geldin dedim tokalaştım. Sayılır mı?
yok lan, taş gibi erkekler de var.

yalnız bu erkekler de eline erkek eli değmemiş kız ister. napsın sizi.

kendimden biliyorum.