1. 1.
  farklı cins, miktar ve kullanımdaki yükleri ya da gereçleri düşey olarak ya da çok dik eğimlerde taşımada kullanılan makine. tahıl, kum, kömür vb. gibi yığın halindeki maddeleri ya da paketleri kaldırmak için tasarlanan bu makinelerin bazısı yatay taşımada da kullanılır.
  1 ... vernon sullivan
 2. 2.
  ing. asansor.
  vinc, kaldirac anlaminda falan da kullanilir. ikinci anlami icin ingiliz ingilizcesinde daha cok lift kullaniliyor bildigim kadariyla.
  1 ... confusedy
 3. 3.
  uçağın yatay stabilizer kısmını oluşturan ana kumanda elemanıdır.komple hareket edebildiği gibi sadece elevator kısmıda hareket edebilir.kalkışlarda trim verilerek rahatsız etmeden rahat bir kalkış sağlanır.
  ... nobetciekipleramiri
 4. 4.
  bir atari oyunu. hiç güzel değildi o ayrı.
  1 ... hothead
 5. 5.
  diş çekiminde kullanılan poposu genelde kalın olan alet.
  1 ... dela
 6. 6.
  timbaland + flo rida + keri hilson (evet, yine o) un söylemiş olduğu şarkıdır. süperdir.

  http://www.youtube.com/watch?v=Mh5LpD3vyiw+
  1 ... unique270
 7. 7.
  escalatorun ekürisidir.*
  1 ... gore gori chapa tipa rota hey
 8. 8.
  bok gibi olmasına rağmen klasikleşmeyi başaran bir atari oyunu.
  ... bleedingmoon
 9. 9.
  diş hekimlerinin diş çekerken dişe rotasyon vermek için kullandıkları ve halk tarafından tornavidaya benzer bir alet olarak nitelendirilen edavat.
  1 ... fabala
 10. 10.
  The Black Keys'in çaldığı-söylediği bir şarkı. Sons of Anarchy'nin de soundtrack'i olarak karşınıza çıkabilir.Diziyi izleyenler daha iyi bilir, şarkıyı dinlerken bir anda kendinizi Sons of Anarchy'den biri gibi hissedersiniz, motora atlayıp gidesiniz falan gelir.
  ... kirmizinin laneti