bugün

müstehcen türkçe şarkılarına girdiği entry ile beni yarmış yeni yazar. hoşgelmiş. * *

edit: imla
hoşbulmuş bir yazardır.
ufo nun billimsel

tanrınınsa dinsel bir mesele oldugu cabucak acıklanmalıdır kendisine.

mesela kimse kara delikleri yada dev yıldızları gormedi ama billim onların varlıgına inanıyor. billimsel kanıtlarla.
lafları nerden algıladıklarını bir türlü ögrenemeyen bir yazardır kendisi. konuyu tekrar tekrar okurlarsa ufo ve allah benzetmesinin ne demek oldugunu anlıyacak kadar beyinleri oldugunu tekrar görecek bir yazardır da kendisi.

not: tüh ben bilmiyordum ufo nun ne oldugunu hep aklımda bakkalcı niyazi diye düşünüyordum.

edit ve büdüt :allah'ın varlıgını inkar edebilirsiniz zeki ve bilgilisiniz ama albert einstein kadar zeki degilsiniz bu adam bile yaratıcıya inanmıştır.
çaresiz dertlerime derman yolunu açmış, bilimsel yöntemlerden şaşmamam konusunda tavsiyelerde bulunmuş, high tension insanı.*
(#6287950)'de söyledikleriyle güzel bir teşhisi aktarmış yazar. düşünmekten korkmayan kişi.
(bkz: kur an daki çelişkiler) verdiği cevapla benim hoşgörümü kazanmış yazar helal olsun.
okunası yazardır.
(#7549367) bilgili bir insan ilminden istifade edilebilir. nadir okunabilirliği olan yazarlardandır.
(#8399484) bu ne saçma bir bakış açısıdır tevbe bismeallah. öğrenciler okuldan kaçsın diye mi okul yapılacakmış peehh. ıyyy, iğrenç '':(''
neşeli bir muhabbeti olan nesildaş yazar. ayrıca kendi ifadesiyle bir film manyağı.
(bkz: #11125757)
bu entrysiyle beni benden almıştır.adamdır,candır.