bugün

adnan hoca hacker team tarafından hacklenmiş site.
korsan yayından girecekler diyor dr eröl.
çatır çatır girdiğim sözlüktür. bi yavaşlama mevcut ancak kapatmak kolay iş değil.
bir türlü sitesine giremediğim sözlük.
(bkz: sıçtı cafer bez getir) *
(bkz: düzeldi arkadaşlar)

şıkır şıkır yardırdığım sözlük. bir yavaşlama mecvut ancak kapatmak kolay iş değil.
an itibariyle ulaşıldı.
şu an rahatça girilip normal hızında kullanılabiliyor.

(bkz: arkadaşlar düzeldi)
an itibariyle çatır çatır girilebilmektedir.
-yine gitti erol abiiiiiiiiiiiiiii...
-ben kapattım..
http://beta.eksisozluk.com adresinden sürekli ulaşılabilir kendisine.
birbirine laf atma yarışı içinde olan yazarlarla doludur, eski tadı yoktur, ama yinede olmazsa olmazdır.
an itibariyle gitti .
papatya falına döndü amına koyim denilesi durumdadır şu aralar.
bizim buranın havasından mıdır suyundandır mıdır bilinmez çatır çatır girdiğim site.
yazar olabilmek için çok uzun süre beklenmesi gereken sözlük. geçen sene temmuz ayında üye oldum 10 entry girdim sonra başka entry giremezsiniz dedi. 6533765 * gibi bir sıra vermiştiler birileri en az 2 sene bekletiyorlar dedi.

şimdi artık yazar olsam bile giremeyeceğim sözlük. zira hem aldığım nicki hem de şifresini unutmuş bulunmaktayım. evet. *
dünkü gibi yine aynı saatlerde girişte sorun yaşanılan site. sadece bende mi problem var, bilmiyorum.
an itibaritle ulaşılabilen site, geçici sorun halledilmiş sanırım.
alacağım eksileri göze alarak söylüyorum ki yazarı olmak istemediğim sözlüktür. liseli olduğum için seviyelerini düşürmek istemiyorum.
erol köse'ye göre an itibari ile polis baskını yapılmış.

--spoiler--
kşisözlük'te yer alan bazı başlıklar nedeniyle adnan oktar'ın "halkın manevi değerlerini rencide etmek" suçlamasıyla şikayetçi olduğu ve 50 yazarın ifadeye çağırıldığı iddia edildi.

--spoiler--

ekşi sözlük'te şike şike en iyi sözlük oldu değil mi arkadaşlar?
çoluk çocuğun idare ettiği saçma sapan bir site.
sözlük niteliğini aşmıştır kendileri artık. işi başkalarını hacklemekten başka bişey değildir. buda kendilerini git gide küçük düşürmelerine ve küçülmelerine sebep olmuştur.
öyle böyle değil, feci bozmuş.
an itibariyle giremediğim site. (bkz: opendns)
kepenki kaldırmayı unutan site. **