bugün

sözlükte yer alması durumunda, sözlük yazarlarının polemiğe girmesine sebep olacak buton.

+ lanmogosog,eksilemişsin lan. hem de ne eksi? seri eksi oy veren ibne olmuşsun.
- oh canıma değsin. karmanı düşürmeye çalışıyorum.
+ seni zalla söyliycem.
- selamımı da söyle. sütlükahve de söyle, benimki şekerli olsun.
(bkz: eksileyenin adresini göster)
(bkz: bittin olm sen)
Sözlüğün ihtiyacı olan eklenti.
Bir iki ay yer yerinden oynar. Gereksizler elenir. Düzen gelir, güzel olur.
sözlüğe getirildiği taktirde "işin cırkı çıkar" olarak nitelendirebileceğimiz sıkıntıları da yanında getirir. Haksız rekabet oluşur.
(bkz: pusuya yatan eksicinin avlanması)
bana giren çıkan olmayacağından gelip gelmeyeceği umrumda olmaz.
çekinerek eksi verenler düşünsün.
sözlükte yer alırsa, ayarlaşmaktan entry girmeye fırsat bırakmayacak buton.

- eksileyeni göster.
- aha, bu yaptı!
suç oranını artıracak eklenti olur.
yönetim uygulamak istese bile polis teşkilatı izin vermez.
sözlükte olması halinde sanal oyunlara döner hadise
-eksi vermişin lan bana
+sana mı sorcam lan yrraam.
-bekle lan geliom oraya bekle in aşşağa.
içses: bi adres soraydın iyidi.
"olmasa da olur..." denmesi gereken, olmayan buton.

bence eksileyeni bilmenin önemi yok. eksi oy'un önemi yok. artının da... lakin şu çok önemli; neden eksilemiştir, kişi? eksi butonuna tıklayınca, mesela bir pencere çıksa; şu şu nedenden eksi verdim gibi belirtsek... sonra belirtilen sebeplere cevap da yazabilsek, pencereye bir şey yazmadan oylarımız kayda alınmasa, pencereyi boş bıraktığımızda; "lütfen gerekçenizi belirtin" diye bir uyarı alsak, bir tık için sadece bir açıklama ve o açıklamaya karşı bir cevap hakkı olsa... eksi oylayan, yine belli olmasa...

bu şekilde saçma sebeplerle eksi oy verme olayı azalacaktır, kimlikler bilinmediği ve acıklama hakkı sınırı oldugu için kırıcı tartısmalar da olmayacaktır.
neden eksilediğini bilmek daha önemli bence.

a) beğenmedim eksiledim.

b) beğendim kıskandım eksiledim.

c) nötr olmama rağmen kıllık olsun diye eksiledim.

d) nickini sevmemedim, zaten babasının nickini de sevmezdim. eksiledim.

e) yazarın en beğenilen entry buydu g.tü kalkmasın, kibirlenmesin diye eksiledim.

dip not: beni eksileyen yazar arkadaşlar, bana özel bir mesaj atarak şıkkı yollarsa sevinirim.
Saldırıların dahada artmasını sağlayacak durum.
(bkz: kan çıkar)
(bkz: plakanı aldım)
tüm arkadaş listeni davet et. %100 çalışıyor.
bir denenmelidir. sonuca göre karar verilir.
(bkz: çıkışta görüşelim)
çalışması için önce btün listeyi davet etmen gerekmemesini umduğumuz uygulama. gereklidir aynı zamanda. az önce biri nick altımdaki kendi yazımı eksiledi. gel bakayım özele sen*.

(bkz: %100 çalışıyor)
Sozluk yazarlarinin birbirini evinden aldirmaya calismasiyla son bulacak olaydir.
Sozlugun sonunu getirmesi muhtemeldir.
sözlüğü karıştırcak olan olay olur. millet birbirine girer. huzur bozulur.
olmaması daha iyi olacaktır çünkü bizler olumsuz eleştirileri seven bir toplum olmadığımız için haliyle verilen eksilerinde sinirsel etkileri oluyor kimin verdiğini bildiğimiz zaman karşı taraftan hep bir öç alma isteği oluşur içimizde.
sözlükte gold üyelik sahibi olanların yararlanabildiği yararlı ve hoş özellik.
bir sonraki yazanın olma ihtimali çok yüksektir.
fena polemik döndürecek olaydır.

(bkz: şimdi fikirtepe yi oraya yığıyorum)
yeni volkan demireller'in türemesine sebep olacak olan butondur. birçok yazarın evinden aldırılması tehlikesi vardır.