bugün

entry'ler (277)

ikiz kulelerin yıkımını satanizme bağlamak

Eminem kaburgalarini mi aldirmis ?

göz kontrolünde damlatılan göz damlası

Gozleri simsiyah parlak yavru kopek gibi yapar. Bir de yakini mi gostermiyo uzagi mi anlayamazsin aq biseyi gorcem diye yarim saat ugrasirsin .

türk polisi

Sanirim bu hale gelmesinin en buyuk nedeni pazardan secer gibi secilmis olmalaridir.
Polis dedigin elindeki gucle sapitmayan kontrol edebilen kisi olmalidir karsisindaki savunmasiz kisilere copla dalan kafalara nisan alan counterci bebeler degil . Bu yasina kadar sen sohbetten baska bi ortam gormemis adamlari doldurursan teskilata guc gorunce bole sapitir iste.

banka yağmalayarak devrim yapmak

isinize gelince polisin hepsi mi serefsiz hepsimi insanlarin kafasina nisan aliyo isinize gelmeyince de bi kac kisinin yaptigini herkese mal edin tutarli olun biraz azcik bak cukun kadar olsa yetcek valla.

biber gazının 300 dolar olması

Osuruk bombasiyla ayni paradir . Bir ara tuhafiyelerde de satiliyodu.

eylemciler evine dönünce ne hissetti sorunsalı

Bari en azindan biseylere ses cikarabilme yetenegi olan biri acsaydi su basligi boyle pasiflere kalmasaydi yorum yapmak.
konuya gelirsek saf mutluluktur .

nasıl koymuşsak alemin derdi tayyip olmuş

He aq herkes bizi bolmeye calisiyo tek dertleri biziz aq hasta herif zaten obama zaten tasmayi takmis her dedigine oyle abi haklisin abi diyen adami bulmus daha n istesin adam.

mehmet ali alabora

Adam on numara evde oturup yuksek miktarda para kazanip banane demeden sizin gibi ac fakirlerin hakkini istesin sen hic istifini bozma kardesim o adamin ormablarin icinde evi varya sen somurulmeye devam et zihniyetini sevdigim.

gaz bombası atanların parasını halk ödüyor

Yarisi yol yarisi gaz bombasiymis demek ki.

rte istifa etse yerine geçecek kişi

(bkz: ben) basbakan olacaaam

penisi sevgilinin sol burun deliğine sokmak

Bunu yapabilmek için ya kişinin "penis" diye tabir ettiğimiz uzvu "çıbık" gibidir ya da sevgilinin burnu patlıcan gibidir.

aptal insan şanslıdır

tamamen yanlış bi genelleme olmakla birlikte böyle düşünen kişi ;
kendi cesareti olmayıp , hayatı bazen oluruna bırakan cesaretli insanları kıskanan kişidir. Eğer gerçekten zeki insansa kendi şansını yaratabilir. hiç bişeyde atılım göstermeyip ben zekiyim hesapladım o iş olmaz diye hayatı izleyen insandır.

tven

şikeci ağzıyla tren denilmeye çalışırsa doğru okunur diye düşünüyordum da birleşik değilmiş.

mx jck

savunduğu fikirlerde genelde mantıklı yazılar yazmış yazardır. ama sanki bazıları özellikle yazarı götünden anlamaya çalışmışlar.

olası kızılderili isimleri

konuşan balta , yürüyen amcık

twitter da ege ve marmara nın yunanistan gözükmesi

(bkz: twitterı sikeyim sana bişey olmasın)

entry yi eksileyecekken edit butonunu görmek

şu sözlüğe yazdıklarını ne kafasıyla yazdığını hatırlamayan tek ben değilmişim dedirten konudur. arada denk geliyor yazdıklarım kendim bile anlamıyorum ne demek istediğimi.

sevgilisi ile yaşlanmak isteyen liseli

gazonuna ilaç atmadan sonraki en sağlam taktiktir. taktik olarak kullanılmıyorsa da taktiktir. o derece yani.

eşcinsellere duyulan nefret

eşcinsel denilince insanın aklına sürekli sikişen gayler geldiği için tiksinilir , tırsılır , sinirlenilir. napalım hep tv lerde öle gösterildi hiç böle adam gibi erkek arkadaşına şiir okuyan el ele gezen gaylar görmedim . Adamlar gaysa illa çakışacak.

dolgun vücutlu kızların yüzlerinin güzel olması

ve o tip kızların yüksek derecede fotojenik olduklarını düşünüyorum.