bugün

Vurduğu yerden ses geliyor aktroller 2 gün fazla mesai yapacak.

Aç açına olmaz tavuk döner söylesinler.
terbiyeci .
abartılmış şahıs. dünyadan haberi yok.
uğursuz adam. seçildikten sonra avustralya'da yangınlar durmadı. japonyada kasırga vs.adam lanetli mi nedir ?
"ben herhangi biri değilim 16 milyonun belediye başkanıyım! we have the simit we have the poğaça" diye vikvik viyaklamış.

ilgi budalası badi ekrem evet sen herhangi biri değisin;

çünkü sen kaftancıoğlu'nun kuklası olarak oradasın! türkçülerin ve pkk'nın ortak olduğu bir destek ile oradasın.

kent'ten dönüştürdüğün kürt konseyi'nde işler nasıl gidiyor badi?
muhtemelen yeni cumhurbaşkanı.
bu kadar provakatör karşısında, bunca aydır nezaketini bozmadan, adamlığından ödün vermeden çabalayan insan.

seçime gir oy verelim lan!
kibrinden yanına yaklaşılmıyor, oysaki kendisi çöp toplamakla görevli olan bir belediyenin başkanı.

https://twitter.com/faikt.../1215034700500283394?s=19
Celal şengör ün bağlanmasına çok bozuldu. Dün söylediğini inkar etti. Hani depremi teriklerdi öyle diyordun?

Yapma böyle şeyler.
eko öyle bir oyuncak ki onunla herkes kedi fare oyunu gibi oynayabilir.

kemalistler için ise bambaşka bir heyecan. özledikleri yaşam tarzlarına kavuşmak için biçilmiş kaftan.

herkese had bildirmek için salya akıtıyorlar. herkesin yaşam tarzına karışabilmek onlar için varoluş amacı!

zorbalık? yadigar kalan!

onlar için ideoloji simcity gibi bir şey...

simsarlıktan başka da bir şey de değil!

badi ekrem de bu işte biricik aparat.

bu tebessümleri defalarca gördük, gülmeye başladıkları anda tebessümün perdelediği azı dişlerini de...
Kanal istanbul için referandum önerisi var fakat yapılsın sonucu çıkarsa yine de mahkeme yoluna gideceğini söyleyerek demokrasi anlayışını ifşa etti. Kendisini severiz fakat argümanları saçma olduğunda eleştirmesini de bileceğiz. Kanal istanbulun depremi tetikleyeceğini söyledi fakat celal şengör telefonda aksini beyan edince ben öyle demedim gibi manevralar yapmaya başladı. Başkanım kanal istanbulun maksadı tamamen rant olayı. Siz her şeyden önce bunu halka anlatın, depremi filan geçin. ikincisi önce hukuk diyerek lafa başlasaydınız referandumun yani sandık demokrasisinin hukuktan sonra geldiğini anlatabilirdiniz. Kanalın yapımı 17 değil 85 milyonu bile aşan bir durumdur. Bir rant dönecek orada. Elbette birilerinin zengin olmasından doğal bir şey yok ama mümkün olduğunca dengeli bir zenginlik için, bir zengin zümrenin önüne geçmek için hukuki boşlukların doldurulması gerek. Oraya kurulacak 2 milyonluk şehir eski istanbulu pespaye bir yer haline getirebilir.
Akit kudurtan Başkan.
Malum tarikatlara, tekkelere akan yüzmilyonlarca lirayı kesti.

Göt yangınları bu yüzden. Yürüyedur Başkan.
balon hava kaçırdıkça şişirmeye devam ediyorlar,

şişirin lan patlaması yakındır..
görsel

Eko ülkenin altını oyan patrikhaneye gidince alkış başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ülkenin kurucu unsurlarına ziyarette bulununca salyalar aksın.

Ülkede gözü olan en bariz tiplerle kucak kucağa gezin, size bu yakışır!
2023 cumhurbaşkanı.
Ulan sanki adam olmadığı bir şeyi iddia ediyor...18 yıldır memleketteki tüm makamlarda sadece bir kişinin sözü geçiyordu son seçimde birçok yerde bu değişti adam da ona vurgu yapıyor işte artık başkan benim diye.
Keşke biraz mansur yavaş'ı örnek alsa.
Adam göreve geldiği günden beri büyük bir ciddiyetle çalışıyor.
genç ve dinamik olmasına rağmen partisinin örümcek kafa yapısından ayrılmayan istanbul büyükşehir belediye başkanı.

oyumu tabi ki bu şahsa vermedim ama genç olduğu için ve istanbul gibi şakası olmayan bir şehrin başına geldiği için bir umutta yok değildi. sonuçta ha chap'li ha akp'li, bizim için yani istanbul halkı için çalıştıkları zaman bu noktada bir fark yoktur.
konuya gelecek olursak maalesef oda beklendiği gibi birebir chap parti kafası ile çalış(m)ıyor. keşke istanbul'luları şaşırtsaydı. hizmetlere itirazlar hemen başladı. dün konu ile alakasız bir yutup videosu açtım biliyorsunuz ilk önce hemen bir reklam veriliyor. bu çıktı. ulan dur dedim dinleyeceğim. kürsüde konuşma yapıyor. yanlış hatırlamıyorsam arkasında kanal istanbul çalıştayı logosu görmüştüm birazdan arar bulurum. aynen şu cümleleri söyledi:

"allah aşkına, kanal istanbul gibi bir projenin bizim çocuklarımıza, bizim torunlarımıza nasıl bir faydası dokunabilir. hiç bunu düşündünüz mü. sizlere soruyorum"

yani şöyle bir geri çekilip baktığınız zaman insan şaşırıyor. bu düşmanlık neden. kime düşmansın. halka mı akp'ye mi. mesele nedir. düşünün ki bir mesele var ve sen devleti karşına alıp buna "hayır" diyorsun. devleti karşına alıyorsun yani milleti. böyle bir duruş adamı ya vezir yapar yada rezil. o zaman buradan şöyle bir sonuç çıkıyor. devlet insanların canına malına kast eden bir proje yapıyor. istanbul'a, türkiye'ye hatta insanlığa hiçbir katkısı faydası olmayan, üstüne üstlük faydası olmadığı gibi insanların canını da tehlikeye atan bir proje. yani buna hakikaten çocuk inanmaz. bana çok komik geliyor. düşünsenize çok değerli olan mesainizi "kanala hayır" konuşmalarıyla, söylemleriyle, oturumlarıyla, canlı yayınlarıyla harcıyorsunuz. bu nasıl bir zihniyettir ben anlayamıyorum.

on yıllarca ülkenin ve milletin hayrına hiçbir fikir üretmeyip sadece Türkiye'nin tökezlemesini hatta yere serilmesini ummak nasıl bir istektir. bu nasıl bir partidir bu nasıl bir liderliktir. chap her dönemde her devirde neden bu aykırılığı yapmak zorunda anlam veremiyorum. demokrasi ile yönetilen her ülkede en az bir tane muhalefet partisi var. ama hiçbirisi ulusal meselelerde ve bunun gibi ülkesine her şekilde değer katacak milletine kolaylık sağlayacak durumlarda o anki hükümetin önüne taş koymuyorlar. yani öyle bir şey ki ellere fırsat kalmadan biz zaten kendi içimizde birbirimizi yiyip onların yapması gerekenleri en iyi şekilde yapıyoruz. yazık bu kadar efora, mesaiye. böyle durumlarda kaybedecek olan her zaman biz olacağız. türkiye olacak. sevinecek olanları biliyoruz zaten.
kimin degirmenine su taşıyor düşünmek gerek. halk için hangi hizmetleri oldu. temel atmama töreni, metro inşaatı iptali gibi projelerini saymazsak.
istanbul'un geleceği için görevi bir an evvel Binali Yıldırım'a devir etmesi gerek .
Çok kısa sürede tüketti kendini. Ben bu kadar erken beklemiyordum. Hdp oylarını kaybetmemek uğruna hdp ye yakın siyaseti muhafaZakar kesimi kendisinden kopardı. Daha da siktin sene oy vermezler bu adama.
çomar ızdırapçısı .
Son yaptığı açıklamada geçen ''merkezi hükümet'' kavramı ile büyük sıçmıştır. Merkezi hükümet denilen olgu federe devletlerde bulunur, Türkiye Cumhuriyeti üniter devlettir. Umuyorum bu sadece dil sürçmesidir.
Kendisine oy verdim, bunu baştan belirteyim.
Bugünkü konuşmasında "türkiye insanları" diye bir ifade kullanmış.

Bak başkanım, ben de türk değilim. Ailemde tek bir türk gelin bile yok. Ama türkiye insanı demen bende sempati değil, tepki uyandırdı.
Neden biliyor musun?
Çünkü bu dil kimin dili ben biliyorum. Bu dil, yok türkiyeliler yok türkiye insanları falan, kimler tarafından zorla sokuldu bu ülkeye biliyorum.
Şimdi gidip o çok barış yanlısı(!) insan katillerinin dilinden konuşacaksan bu beni de rahatsız eder.

Ben milliyetçi biri değilim, ama vatanseverim. Atatürk benim kırmızı çizgimdir.
Bilmiyorum okunuyor mu buralar. Yine de dursun şöyle.

Pişman etme bizi başkan. Türk de, korkma, bak ben göçmen olduğum halde diyorum bunu. Bu ülkeye vatandaşlık bağıyla bağlı herkes türk değil mi? Asıl bölücülüğü siz yapıyorsunuz.
13'üncü cumhurbaşkanı oluyor kendileri.