bugün

matematikten ve geometriden problemi olanlar için...
google'a ekolhoca yazıp sitesine girin bu kadar kolay...
http://www.ekolhoca.com
çok güzel bir sitesi olan şahsiyet. helal olsun çoğu konuyu özel ders hocası gibi anlatmışlar. konu eksiği olanlar için birebir.
(bkz: erol hoca)
süper bir site. 3 ay boyunca bağımlısıyım.
sınav önce dayancak kapım , çok yararlı bir site.
belli bir başarı gösteren, yararlı şeyler yapmaya çalışan her insan gibi o da taşlanmış olacak ki, sitemini belirten bir yazı koymuş sitesine. aslında az çok tahmin edebiliyorum nelerle karşılaştığını.

siteden alıntı:

üç yıldır hiçbir karşılık beklemeden ders videoları yayınlıyorum. tıklamadığınız reklamların geliriyle üzerine kendi cebimden de katarak sitenin masraflarını karşılamaya çalışıyorum. pahalı olacağı için tescil ettirmediğimden şu an ekolhoca markası başkasının üzerinde. üstelik mahkeme masrafları için milyarlarca lira gerekiyor. bugüne kadar hiçbir sponsorum olmadı, olmasını da istemiyorum. hiç bir ücret almadığım halde insanlar benim köşeyi döndüğümü zannediyorlar. katkısı olması için zaten yayında olan videolarımla bir dvd hazırladım. nasıl olsa bedava izliyoruz diye alan olmadı. alanlar bir anlamda teşekkür etmiş oldular. 1 saat özel dersin 50 liradan başladığı memleketimizde tüm emeğimi yeni hazırladığım 60 video ile birlikte üstelik büyük bir kısmı kargo ve dvd masrafı olacak şekilde gönderdiğim için çıkar ve menfaat elde etmekle suçlanıyor ve kınanıyorum. kimse benim derslerimi izlemek zorunda değildir ve kimseye zorla dvd satmıyorum. lütfen bana bu konu ile ilgili incitici mesaj göndermeyin. eski videolarım halen yayındadır. yeni videolarımı internette paylaşanlara da hakkımı helal etmiyorum.
takdir edilesi, ellerinden öpülesi eğitimci kişilik. sayesinde "çabalayan, üşenmeyen" onun videolarını, siteye katkıda bulunanların videolarını izleyerek dersaneye gerek kalmadan "yeterince" iyi yerlere getirebilen bir eğitim sitesi kurmuştur. öss de geçmişe yönelik matematik tekrarında mükemmel sonuç vermektedir.
Öğretmenlerin yüz akıdır.Bir süre sonra bağımlılık yapmaktadır.Msn de takılırken bile açıp logaritma dinlemenize sabep olur,sesi huzur vericidir.
saatine 70 tl isteyen özel hocalardan çok daha iyi, düzenli, sıcak ve samimi şekilde ders anlatan mükemmel insandır.
onun yararına bir iş yapmak istiyorsanız, sadece reklamlarına tıklamanız yeterli olucak.
bu küçük bir ricadır.
en çok da matematik videolarından yararlandığım süpersonik site. efendim açmış eşitsizlikleri dinlerken birden bebek sesleri gelmeye başladı. sonra muhterem hocamız kızıyla muhabbete geçti. böyle yaparak aslında daha sıcak bir ortam yarattı sağolsun. komikti, orası ayrı.

(bkz: severek izliyoruz)
ilk keşfedişte "al işte, bedava özel ders. şahane!" dediğiniz, fakat izledikçe yetersizliğini anladığınız sitedir. yararı olsun diye yapılmıştır, takdir ediyorum.
türev reloaded dublajı ile yardırmış sitedir.

http://www.ekolhoca.com/turevreloadedasp.asp
sitesinde referandum'da evet reklamı almış ilginç kişi.
kurucusu mustafa ekol'ün evet diyeceği internet sitesidir. facebook adresinden girilip görülebilir. gözden düşmüştür.
lys den önceki gece bana çok yardımı dokunan insan, mübarek.
gençlere matematik aşılamak için oluşturulan yararlı sitedir. sesini sevdiğim insandır. görmek istiyorum o adamı kel yaşlı ihtiyar olarak hayallerimde yaşatıyorum. biz türevi ekolden öğrendik.
iyiki ekol hoca gibiler var.kpss hazırlanma sürecimde böyle siteler araştırmaya başadım ve ekol hocanın sitesindende faydalandım.doğan hocaya göre çok daha yüzeysel bir anlatımı var ama farklılık olması için kpss de çıkan konu anlatımlarnı dinledim.böylesi insanlar her türlü takdire layık.doğan hocayı matematik öğretiminde çok daha başarılı ve kabiliyetli bulmakla birlikte, ekol hocadan da matematik dinlemiş biri olarak sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.
sanal dershane.
videolu beleş ders anlatımlarının yer aldığı, lise yıllarında sınavlara hazırlanmakta oldukça yardımı dokunmuş bir site. ama hayırsever bir öğrencinin, tasarımının yenilenmesinde siteye yardım teklifinde bulunması iyi olurdu, daha güzel hâle getirilebilir.
2008 yılında öss ye 3 ay kala keşfettiğim ve ozamanlar mat-2 bölümünden 21 soruda 7-8 net yapıyorken 3 aylık ekol hoca dinlemeleri sonucunda sınavda 21 de 17 yaptığım onnumara sitedir. maddi durumu iyi olmayan dershaneye gidemeyen gençliğe tavsiyemdir.
videoları nedense artık açılmayan site çok üzmüştür.
Igrenc sesli bir adam. Kendisinden fonksiyon dinlemisligim vardır. Bi de kendi sesi yetmezmiş gibi salak kızına Ferhat Göçer şarkısı söyletiyordu. Zaten ondan sonra bi daha izlemedim.
Öğrencileri düşünen menfaat peşinde koşmayan iyi bir hocadır.
adamin dibidir dibi cok severm kendisini ama paralelci amk ya .