bugün

entry'ler (143)

babaların en sevilmeyen lafları

o ne demek ?

sözlük yazarlarının itirafları

hayattan isteyip, olması için çabaladığım tek şeyin metrobüste yer kapmak olması beni çok üzüyor.

az önce kendimi kendime ciceksepeti.com'dan çiçek beğenirken buldum. hayırlısı artık.

ben güven duygumu yitirmişim .

ben mutsuzlukla lanetlenmişim sözlük.

annelerin sinirlendiklerinde söylediği sözler

'sen-in göz-ün kör ol-ma-sın ev-lat gi-bii ' aynen sözlük bu şekilde heceleyerek.

yaran facebook yorumları

manken gibi kızımızın boydan çok hoş bir fotoğrafının altında:

- kız hepsi senin mi ?

+ hepsi de çok güzel

erkeklerin istisnasız bok kafalı olduğunu bir an için unutmuşum sözlük.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Eskiden korkardım yalnızlıktan
Korkmam artık sen varsın

sineğim yok diye ağlamak

Kişi batak oynuyor olabilir.

en yakın arkadaşlarımdan biri bana alttan alttan çirkin olduğumu ima etti sözlük. Ben anlamamazlıktan geldim ama.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

- hangi bölüm

+ rehberlik ve psikolojik danılmanlık

- hı bir mühendislik falan tutmadı mı?

benim bunu anlatabilmem için ta alan seçimine gitmem , onu anlatmam gerekiyor.Sonra kendi bölümümü.Bütün akrabalarım benim boşuna okuduğumu düşünüyor sözlük.Onlara göre bir mühendislik daha makbul.Benim bu bölümü kazanmak için ne kadar çalıştığım umurlarında bile değil.

Bir an azıcık umutlandım sözlük .Ama çok değil ya ufacık , çok az . Yine sevincim kursağımda kaldı.

merak edilen gereksiz bilgiler

avon adlı kozmetik markasının üç aşamalı bir rimeli var. Onun mantığını kavramak istiyorum .

hayat bu aralar benden başka herkese güzel.

100 lira getir 125 götür

akıllıca bir reklam kampanyasıdır.

Eleştirilmekten nefret ediyorum sözlük.insanlar bunu pek takmadığımı düşünüyor ama ben içten içe çok sinirleniyorum.Aslında benim de içimde bir ateş birikimi var.

sevgilisinin ayak tırnaklarına oje sürmemiş erkek

Kaan Tangöze değildir .

bir harfle anlamı değişen kelimeler

inek

sinek

En yakın arkadaşım telefonu benim elimdeyken zil sesini fairytale olarak kullanan insalara çok kıl olduğunu söyledi . Ben de durmadım tabi şarkıyı zil sesi olarak ayarladım . Ona bunu neden yaptım bilmiyorum. Bir de annem kadar ince düşünemiyorum .Ayrıca çatalı sağ , bıçağı sol elimle kullanıyorum .