bugün

(img:#2327136)

Siz de bilgilenin arkadaşlar. Kimse öyle sahte kabadayılık yapamaz!

Haylaz sirin yandın oğlum. Seni sakat edecem!
görsel
Bir miktar korkutmuştur.
Terör örgütü sempatizanlarını şikayet edin edin dedi ve ettik sonuç bir şey çıkmadı etmeyin arkadaşım.
"Gideceğiniz yere erken ulaşmaya çalışmak, hiç ulaşamama riskini almak demektir. Can güvenliğiniz için yasa hız limitlerini aşmayın. Emniyet genel müdürlüğü." şeklinde sms gönderebilen kurum.
emniyet kemeri tak diye mesaj atan bir nevi aşırı düşkün sevgilim.
Mesajlarını genelde araba kullanırken okuduğum kurumdur.
bayram sabahı 'trafik kurallarına saygı insanlığa saygıdır' şeklinde sms gönderen kurum.
"emniyet kemerini takalım, hayatımızı güvence altına alalım." diye mesaj gönderen kurum. çok düşüncelisin cnm.
emniyet genel müdürlüğünün kısaltmasıdır.

türk toplumunun güveniğini sağlamakla yükümlüdürler.
mesaj gelir bunlardan bazen.ilk geldiğinde egm yi görünce bu hangi alacaklı amk demiştim. kafa dumanlı tabi borçlar falan.
emniyet genel müdürlüğü.
son bir aydır attığı mesajlarla bana karşı boş olmadığını hissettiren kurumdur. hep bi aman dikkat et, emmiyet kemeri bağla, fazla sürat yapma gibi mesajlar, bi merak etmeler, böyle bi ilgi göstermeler.

canım benim.
Emniyet kemeri takmanin ne kadar onemli oldugunu vurgulamak isteyen ama kimsenin takmadigi guzelim kurumdur.
halk otobüsü ile eve giderken telefonumuza gelen mesajla beni ve arkadaşlarımı ürperten kurumdur.

--spoiler--
emniyet kemeri takın hayata bağlanın
--spoiler--

yaşıyoruz şükürler olsun.*
kendisi ''kurallara uymaktan bikmayin yola uykusuz cikmayin'' şeklinde mesaj atmış kurum. açılımı merak ettiğim daha sonra emniyet genel müdürlüğü olduğunu öğrendiğim korksam mı yoksa sevinsen mi bilemedim. içimden ''komserim bir yanlışımızı mı gördün?'' şeklinde bir soru ileticem ama korkuyorum. o değil de benim numaramı nereden buldu o ayrı bir konu. *
Hergün bana mesaj yollayan birim.

--spoiler--
Sizi arayarak kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtan ve çeşitli bahanelerle kontör isteyen kişilere itibar etmeyiniz
--spoiler--

teşekkür ederim, böyle bir hizmetten dolayı.
emniyet genel mudurlugu.
emeklilik gözetim merkezinin kısaltmasıdır.
Electronic Gaming Monthly'nin kısaltılmışın.