bugün

ismet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja baslar.

Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum.
Basketbola bu ilgi nereden?

Kız: ben efes kızlarından biriyim zaten.

Badem: aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım.

bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu kopmuştur ve
ekranları başında izleyen milyonların söylemek istediklerine tercüman olmuştur.

Murathanoğlu: Ya ismet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?
efes pilsen'in resmi sitesinde bu kızların resimleri var. kızlar mı çirkin resimler mi kötü çekilmiş bilmiyorum ama mesela birisi lakergirl ile falan kıyaslasa bu kızları nba'in sitesinde, türk kızlarının uluslararası ratingi fena halde dibe çöker benden söylemesi.
süper kızlardır. malaga maçında tekrar çıplak gözle izledim ve tekrar hayran kaldım. güzellik budur. ayrıca efes pilsen şampiyon olursa bu kızlar sayesinde şampiyon olur.*
görsel
(bkz: gelde içme) *
(bkz: cheerleader fantezileri)
haftada en az bir kere lakers kızlarının şovlarını izledikten sonra kütük ve balta edasıyla dans eden kızlardır. azıcık esnek olun lan. ne o öyle parkenin tozunu kıçıyla alan temizlikçi ablalar gibi. insan yalandan bir güler falan. kıymık mı battı?
aynı soyunma odasında bulunmak istediğim kız/kadın grubu.
her sene kadrosu değişen dans ekibidir;

bu seneki kadrosu;

seden kayıkçı
elif akyüz
mona lisa oygut
melis evirgen
olena shakera
sevda khamidova
serap çetintürk
gülseren şen
ezgi kıran
hatice burgucu
burcu gidenoğlu
selin red
lakers kızları'nın çakmasının çakmasıdır bu ekip.
kimilerinin maça gitme sebebi.
st pauli girl yanında esamesi bile okunmayacak kızlardır.
görsel
görsel
efes cup 2010 un en güzel aplikasyonu. birazda ersan ilyasova.
bugünkü cska moskova maçında acayip çekiciydiler. nolmuş da böyle olmuşlar bilmiyorum ama bundan sonra sinan erdem'deyim aga.
bugünkü maçta yine her zamanki gibiydiler. maşallah.*
bu sene pek beğenmedim, eskiden daha iyilerdi.
pota arkasında, çıkış tüneline yakın olmasından ötürü muazzam bir abaza kitlesi toplanmasına sebep olurlar. iyi dans ederler, şovlar yaparlar, severek takip ediyorum.
vuıyyyyyy kendimden geçiyim. (Şive yapıyoruz imla kurallarına uymadı diye silmeyin adamı dellendirmeyin.)
(bkz: elif akyüz/#12336392)
onlar için baba tarafını seve seve feda edebiliceğim kızlardır.
Dün gece ki Real madrid maçında daha çok Efes kızları yerine efes güllecileri gibi duran kızlardır. Bunlara ne olmuş lan dedirten kalınlaşmış ablalardır.
basketbolda tutalacak takım. *
e(n)fes kızlar .
(n)efes seni çağırıyor !
2 sene önce ki real madrid maçında kendilerini ilk defa canlı olarak gördüğüm bu dünyadan olmayan tapılası şeyler. hele aralarında bir esmer vardı, bildiğin çikolata. şuan ki kadroda o kız yok.
çok eskiden efes'te yaşayan kızlardır.