bugün

güzel bir kızla sevişen orospu çocuğunu görüp elini sikmektir.
Fazla zorlamayın beyler!
it ile köpek ile uğraşır durursun.
asla sevilmezsiniz, toplumda konuştuğunuzda fikir beyan ettiğinizde sesiniz çok çıkmadığı için kimse sizi siklemez. siz bir kız için ölürsünüz ama o kızı da piç erkek götürür.

efendi olmayın yaklaşık 80 yıl yaşayacağınız hayatı kendinize zehir etmeyin.
Böyle bir ortamda efendi kalabilmek en zor olanı her an birine sövmek için sebep çıkıyor sonuçta.
insanlar bazen korkak ya da mal şeklinde değerlendirme yapabilir. türk kızlarına da pek çekici gelmezler tabi aham şaham bir yakışıklılığı yoksa
efendi erkeklerin eğlenmeyi, piç erkekler kadar becerememesinden kaynaklanan zorluklardır.

genç ve güzel kızlarımızın çoğu yarınını düşünmeden eğlenip, gezip tozup sonra da umursanmamak ister. bizim efendi erkeklerimiz naif kişilikleriyle hassas duygular gösterdikçe tercih edilmemeye başlarlar.

bir de piç taklidi yapmaya çalışan efendi erkekler vardır ki hiç sormayın. bunlar kızların ilgisini çekebilmeyi başardıktan sonra karşı taraf için duygular besleyerek kendilerini üzerler.
kelime oyunu yapmayın uzakta oynayın.
Efendi davrandığınız durumlarda üzerinize gelinmesi. E tadını çıkartıyoruz tez elden ağzını yüzünü skip kendimi bu zevkten neden mahrum bırakayım ki...
Efendi olacaksın ama bazende risk alacaksın. Pasiflik ile efendilik arasındaki ince çizgiyi tespit etmek lazım önce.
Efendiside picide ayni amaç icin çarpışmıyorlarmı gurban ne bu birbirinize kin duymalar siz ayni yolun yolcusunuz dusmaninin dusmani dostundur.
öyleymiş gibi davranmaya çabalayan için pek çok zorluk içerirken, içselleştiren kişi için olmayan zorluklardır.
zor değildir. pısırık olmak ile efendi olmayı karıştırmamak lazım sadece. bu ayrımı iyi yaparsanız eğer hiçte sanıldığı gibi değil. yani kızlar sevgilisinin efendi olmasını, erkeklerin efendi olmasını seviyorlar aslında.
kezolarla, barzolarla uğraşmak. selam dersin ay salak bana yürüyor hadsiz sünepe ezik derler. kapısını tutarsın kurusada vermem der. barzolar ise şu malın sırasını alıyım şunu eziyim felan. sonra nemi oluyor. her efendinin içindeki piç çocuk uyanıyor ve bom. kezoların gözü yaşlı, barzolar abi vurma abi beni yanlış anladın. bu ülkede hayvansever çok olduğundan hayvan olacan köpek çekecen egoist ve narsist bir pislik olunca herkes sayacak sevecek.
Seni özgüvensiz ve libidosu düşük sanarlar. Ama efendi erkeği gözünden tanıyan kadınlar da var işte onları prenses gibi yaşatıyoruz.
Devamlı ağlamak.

Omo kozlor poçloro voroyor sonro ozoloyorlor.

Hafız siz birleşmiş milletler iyi niyet elçisi misiniz? Size ne amk.

Ya efendiliği bırakın ya ağlamayın. yok ikisi de olmuyorsa bırakın üzülen üzülsün size ne?

Bi üst modeli de kızlar piçlerle takılıyor efendilerle evlenmeye çalışıyor. Hakkaten zor lan.
alkolluyken girip sozlukte mesajlasmam.
karidan kizdan fotograf telefon istemem nude fotograflarimi atmam.
seksting yapmam."ihtiyacim da yok boyle seylere"
telefon numaram kimsede yoktur.
o kadar efendiyim ki yasca benden kucuk"33yasindayim" olanlar kolayca hakaret ederler gormezden gelirim.kirici olmamaya cirkinlesmemeye calisirim.oyle de efendiyimdir.

inanilmaz efendiyim."altinda bir pislik aranacak kadar inanilmaz gay miyim top muyum yoksa kassız miyim gibi "
acik secik bir *m bile yazamam.
piclik itlik yapsam saygi gorurdum.
ne zorluğu olabilir ya. saçma sapan konuşmayın..

her insan efendiliğiyle zaten nasıl davranacağını , kime ne tepki vereceğini bilir.

e kusura bakmasın efendiliğin üstüne bir de saflık ve mallık katıyorsa zorluğu olur elbet.. ama ona efendiliğin zorlukları denemez.. mallık denir.
bizim derdimiz kederimiz insan kalabilmektir.
zaten efendiysen, nema problem. zorlamaysa.
Kumaş pantolonun ütü çizgisi. Benim 7 sülalem efendi ve bundan dert yanıp bana anlatıyorlar. Muhtemelen Mahrem zorluklar da yaşıyorlar, ki göz ferleri öyle diyor ama onları söyleyen olmadı. Akrabalık hukuku adaptan geçer. Kumaş pantolon ütü çizgisi mühim. Derdinizi sikeyim diyeceğim de; ayıp, demem öyle şeyler.
Sabır çok zorlanıyor. Allah peygamber sabrı versin Yeminle.
efendi olabilmektir.

ben efendi bir erkek olamam yahu. bir insan itlik serserilik yapmadan nasıl durabilir? kaldı ki durabilsem de olamam çünkü ben bir kadınım. kadınım ben.
Kişilerin senin efendiliğini eziklik belirtisi olarak görmesi,

zira efendilik dışına çıkıp,

'be *mına kodumun oluuu sen kimsin' diyememek..
ayrıca istemedikleri birşeye bile evet deyip karşı taraf kırılmasın diye kendilerini üzerler.