bugün

chp ve ideolojisinin insanlar üzerinde bıraktıgı etkiden dolayı yapılan yorumlara maruz kalan belediye.
elli yıllık gelenek diyerek aynı yanlışı elli senedir sürdüren gerici ve bağnaz belediyedir. çoluğun çocuğun ve her yaştan insanın izlediği geçit töreninde ölürülen hayvanları sergilemek hangi akla hizmettir?

bu arada poligamiyi destekleyen rize belediye başkanının ak parti ile ilişkisi kesilmiştir. poligami bu topraklarda binlerce yıldır süren bir gelenek olduğu halde. bu da kapak olsun.
avlanmanın ve avcılığın türkiyenin her yerinde olduğu gibi örgütlü ve serbest olduğu belediyedir. bok atılcak yeni bir bahane bulunmuş belediyedir aynı zamanda.
şu ülkede av hayvanı diye bir kavramdan habersiz insanlar olduğundan mı uzaydan gelmişler gibi davranıldı anlamış değilim. kaldı ki orada izleyenlerin durumdan yıllardır bir şikayeti yok. kime ne battı ki? kameralar valinin hediyeyi reddedişini kaydettiği için mi? davuluna da vurun, kasnağına da... ne yaparsanız yapın trakyanın dünya görüşü ve medeniyetine kendi pisliğinizi bulaştıramayacaksınız.
adı yolsuzluklarla sık sık gündeme gelen başkana sahip belediyedir. ihalelere fesat karıştırıyorlar sürekli durduramıyoruz efendim.
edirneyi izmir havasına sokan belediyedir..
şehircilik ile ilgili tüm kararları serhad birlik'in işine gelecek şekilde almaktadır. tam emin değilim ama belki de türkiye'de belediye otobüsü olmayan tek belediye edirne belediyesi'dir. öte yandan bizim henüz çözemediğimiz gizli bir plan içinde sanırım. nereye kurduğu belli olmayan sivrisinek üretim tesislerinde üretiği milyonlarca sivrisinekten nasıl bir sektör doğacak merakla bekliyorum. eğer böyle bir plan yoksa bu kadar sineğe rağmen alınmayan önlemin, yapılmayan ilaçlamanın basiretsizlik dışında bir açıklaması olmaz.
görsel
bol bol çicek dikip kaldırımları değiştirme işinde üzerine olmayan belediyedir.
(bkz: edirne bld sinin yunanistan a kepçe davası açması)
(bkz: pet şişe getirene bez torba) kampanyası başlatmış belediye.
Belediyesini bilmem de nedense severim dediğim il şoparları boldur.

Derler ki edirne de ceketini bankta unut ertesi gün git oradadır.
Şenlik düzenleyip, tüm ülkeye duyurduktan sontra, kılını kıpırdatmayan belediye.
Kakava şenlikleri, evet!

Yiyecek bir lokma yemek, içecek bir damla su, işeyecek tuvalet bulamadık!
Belediyecilik bu değil. Saygılar.
ak parti alacak.
Kuşkusuz üniversite yıllarımda bir işim düşmüştü, hiç aradığım birimler yerinde olmuyordu. Şimdi nasıl bilmiyorum ama hala öyle diyorlar.
Size müstehak. Siz yine chp'ye verirsiniz. Cenabet dolaşım.
Hangi partili olduğu beni ilgilendirmiyor. Seçimde başarılı ve iş yapacak aday seçin *
güncel Önemli Başlıklar